Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Drut ostrzowy

Drut ostrzowy
Drut ostrzowy
Drut ostrzowy
Drut ostrzowy
Drut ostrzowy
Drut ostrzowy

Innym typem zabezpieczeń są zasieki płaskie. Są one skonstruowane z drutu ostrzowego – jako płaskie, pospinane, zachodzące na siebie kręgi.

Producent: Arad
Dostępność: dostępne

Zakupy powyżej 8000 zł

Zadzwoń!
szt.

Innym typem zabezpieczeń są zasieki płaskie. Są one skonstruowane z drutu ostrzowego – jako płaskie, pospinane, zachodzące na siebie kręgi. Drut kolczasty concertina to doskonałe uzupełnienie ogrodzenia terenu.
Ostrza mają zamocowane wzdłużnie nożyki z wzmacnianej blachy, o kształcie ostrza jak drut żyletkowy. Stosuje się je do montażu zabezpieczającego na zwieńczeniach ogrodzeń, jak również w celu wzmocnienia struktury ogrodzeń ze zwykłej siatki metalowej lub analogicznych. Zwoje płaskie są łagodniejszą wersją concertiny – stanowią mniejsze zagrożenie dla postronnych osób, chociażby dlatego, że nie wystają poza obręb ogrodzenia. Są skutecznym zabezpieczeniem przed intruzami, albowiem bardzo dobrze utrudniają wspinanie się po ogrodzeniu i przecięcie całej konstrukcji. Instaluje się je na już istniejącym ogrodzeniu. Dostępne wyroby: wysokości 500, 700 i  900mm dla zwojów płaskich.
Trzeci typ zabezpieczeń to zasieki spiralne. Składają się po prostu z pojedynczego odcinka drutu ostrzowego. Wykorzystuje się do tego drut ostrzowy MEDIUMBARB. Profil ten  cechuje się zwiększoną sprężystością i sztywnością. Dla klientów ceniących ekonomiczne rozwiązania jest to doskonała opcja, przy czym należy uwzględnić, że taka wersja zabezpieczenia nie jest tak skuteczna jak typy mocniejszych zabezpieczeń, ponieważ zwoje spiralne nie są ze sobą spinane ani splątane. 
Ten typ zasieków wykonywany jest z profili  SHORT-ULTRA oraz UTLRABARB. Nominalne dostępne średnice (przed rozciągnięciem) to: 203 mm, 300 mm  450 mm. 
Drut kolczasty to doskonałe uzupełnienie ogrodzenia terenu.