Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Drabiny przystawne

Drabiny przystawne

Drabiny to konstrukcje, bez których ciężko sobie wyobrazić plac budowy. Znajdują one zresztą zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale też m.in. w przemyśle, a nawet przy przeprowadzaniu niewielkich remontów w domach. Bez nich pokonywanie różnic poziomów byłoby o wiele trudniejsze. Drabiny przystawne są chętnie wybierane przez inwestorów, ze względu na ich funkcjonalność. Popularne są zarówno standardowe, jednoczęściowe modele, jak i drabiny wysuwane, składające się z dwóch lub trzech części. W ofercie ARAD można znaleźć kilka modeli, które z pewnością okażą się niezastąpione przy przeprowadzaniu różnego rodzaju prac.

Drabiny przystawne – czemu warto z nich korzystać?

Popularność drabin przystawnych wynika z kilku czynników. Jednym z nich jest niewątpliwe fakt, że ich budowa jest stosunkowo prosta. Dzięki temu nie trzeba poświęcać wiele czasu na ich rozkładanie. Co więcej, drabiny przystawne są lekkie, co sprawia, że ich użytkownicy mogą je z łatwością przenosić i ustawiać. Bez trudu można je też przewozić, ponieważ są łatwe w transporcie – nawet mniej wyspecjalizowany pojazd poradzi sobie z tym zadaniem. Wszystkie te korzyści wynikające z ich stosowania sprawiają, że klienci chętnie wybierają przystawne modele i używają ich z powodzeniem przez wiele lat.

Szeroki wybór modeli przystawnych – drabiny wysuwane i standardowe

W ARAD można znaleźć różne drabiny przystawne. W zależności od tego, jaki model jest potrzebny w danym wypadku, można zdecydować się na dłuższe drabiny wysuwane (dwu- lub trzyczęściowe) oraz krótsze, jednoczęściowe. Przy wyborze właściwego modelu kluczowe znaczenie ma solidność, dlatego oferujemy wyłącznie drabiny wykonane z trwałych materiałów. Nasze przemyślane konstrukcje zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Ważna jest także m.in. wysokość drabiny oraz liczba szczebli.

W zależności od tego, do jakich zastosowań ma głównie służyć wybrany model drabiny, przydatne mogą też być haki dachowe. Przy ich zastosowaniu można drabinę przystawną zawiesić na kalenicy dachu. Dzięki temu można z powodzeniem wykonywać prace w miejscach, do których dostęp byłby w innym wypadku znacznie utrudniony. Nasze modele pozwalają na takie zastosowanie drabin. 

Drabiny przystawne – standardowe modele

Dzięki bogatej ofercie możemy sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów. Wśród dostępnych modeli mamy m.in. drabiny przystawne 150 1. Mają one prostą, jednoczęściową konstrukcję. Przy projektowaniu tego modelu położono nacisk na bezpieczeństwo, dlatego szczeble są antypoślizgowe i mają szerokość 30x30 mm, co pozwala stabilnie utrzymywać się na drabinie i jednocześnie wykonywać swoje zadania. Warto też zaznaczyć, że szczeble te są wmontowane w profil drabiny i rozpęcznione.

Jako alternatywę do tego modelu proponujemy pojedynczą drabinę ze stopniami Sella. Ten model ma stopnie nitowane technologią, która znajduje wykorzystanie przy budowie maszyn lotniczych. Są one w pełni bezpieczne i gwarantują komfort użytkowania – można na nich wygodnie stanąć i wykonywać swoją pracę.

Drabiny wysuwane – dwu- i trzyczęściowe

Jeśli prace odbywają się na dużych wysokościach, konieczne mogą się okazać drabiny wysuwane. W tym zakresie oferujemy dwa modele – dwuelementową wysuwaną drabinę z linką (model 150 2) oraz wyższe, trzyelementowe drabiny wysuwane (model 150 3). W przypadku obu konstrukcji po rozsunięciu drabina jest automatycznie blokowana dzięki hakom. Drabiny wysuwane, które można znaleźć w naszej ofercie mają rolki prowadzące umieszczone w górnych częściach konstrukcji. Należy też zaznaczyć, że dolne końce tych drabin są zaopatrzone w antypoślizgowe stopki, co zapewnia użytkownikom większe bezpieczeństwo.

 

W ARAD nasi Klienci mogą mieć pewność, że nasze drabiny przystawne – zarówno te krótsze, jednoczęściowe, jak i dłuższe drabiny wysuwane – są wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na jego temat. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami drabin oferowanych w naszym sklepie.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wybranych modeli, zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie udzieli niezbędnych odpowiedzi i doradzi przy wyborze odpowiedniego modelu drabiny.

Sortuj wg:
Nazwa
Cena