Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

RODO

RODO jest unijnym prawem regulującym zasady ochrony danych osobowych, które stosujemy od 25 maja 2018 r. Pełna nazwa RODO: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

Pragniemy poinformować, że:

  • Administratorem Pana/Pana danych osobowych jest ARAD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Źródła (55-330) przy ul. Muzycznej 2, KRS 0000438844, NIP 894-30-42-447, REGON 022005345.
  • Kontakt z Administratorem bezpieczeństwa informacji / Inspektorem ochrony danych możliwy jest za pośrednictwem adresu email odo@arad.pl w temacie proszę wpisać „Dane osobowe”.
  • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w celu realizacji złożonego zamówienia mogą być inne podmioty współdziałające z Administratorem w świadczeniu przez niego usług na rzecz klientów, w szczególności  w szczególności firmie kurierskiej oraz firmie obsługującej płatności elektroniczne.
  • Pani/Pana dane osobowe podane w celu realizacji zamówienia będą przetwarzane do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody, a w przypadku braku takiego odwołania,
    przez okres niezbędny wynikający z przepisów prawa.
  • Pani/Pana dane osobowe podane w celu rejestracji i obsługi konta w serwisie internetowym oraz dane osobowe podane w celu otrzymywania informacji technicznych o produktach oferowanych przez ARAD Sp. z o.o. Sp. k., marketingowych oraz innych informacji handlowych, będą przetwarzane do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody.
  • Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.