Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Rusztowania przejezdne Faraone

Rusztowania przejezdne Faraone
Rusztowania przejezdne to niezbędne wyposażenie nie tylko na budowie. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać pracę na wysokościach np. przy montażu elementów, malowaniu, pracach przy odnawianiu elewacji itp. Rusztowania te spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa europejskiego. Ponadto dają gwarancję bezpieczeństwa pracujących na nich osób, wygodnego montażu i demontażu, a także przemieszczania np. po terenie inwestycji. Są łatwe w transporcie, mają modułową budowę i sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych. Materiały, z których są wykonane, są wysoko odporne na korozję. Rusztowania przejezdne Faraone są zgodne z normą EN 1004 i znajdują szerokie zastosowanie przy wszelkiego rodzaju pracach montażowych i związanych z bieżącym utrzymaniem obiektów.

Rusztowania przejezdne Faraone Compact
Ten rodzaj rusztowania sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wygodna i bezpieczna konstrukcja, gwarantująca bezpieczeństwo pracownikom i łatwy dostęp do powierzchni np. elewacji. Cechuje ją szybki montaż. Składa się z aluminiowych stelaży oraz podestów z aluminiową ramą, wypełnioną laminowanym drewnem. Dzięki laminowaniu jej powierzchnia jest wodoodporna i antypoślizgowa, co gwarantuje bezpieczeństwo przebywającym na niej osobom nawet przy gorszej pogodzie. Wymiary podestu to 75x160 cm. Ich maksymalne obciążenie wynosi 200 kg. W podeście roboczym zamocowane są mocne i bezpieczne zaczepy aluminiowe.

Rusztowania posiadają boczne wzmocnienia, które stabilizują konstrukcję. Boki rusztowania ułatwiają dostanie się na podesty. Dodatkowo zabezpieczają one osoby, które się po nich poruszają przed upadkiem.

Rusztowania mają budowę modułową, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Rusztowania Faraone Compact posiadają koła o średnicy 125 mm, dzięki czemu można wygodnie przesuwać konstrukcję po różnym podłożu. Blokada kół zabezpiecza stelaż przed samoistnym przesuwaniem, co znacząco poprawia bezpieczeństwo osób, które na nich przebywają. Rusztowania Faraone Compact są dostępne w kilku rozmiarach, a ich maksymalna wysokość robocza to 7,6 m.

Rusztowania przejezdne Faraone Top System
Te systemy rusztowań znajdują szerokie zastosowanie w branży budowlanej i przemysłowej. Spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i zapewniają komfort pracy w każdych warunkach.

Rusztowanie Arad Top System 75
To solidne i bezpieczne rusztowania przejezdne. Odpowiadają one normie UNI HD 1004 - Klasa 3 : (2,0 kN/m2). Są wyposażone w pomosty robocze ze specjalnym zabezpieczeniem, gwarantującym pełne bezpieczeństwo. Posiadają dodatkowo praktyczne i bezpieczne burty pomostów roboczych, a poprzeczki i poręcze są łatwe w montażu dzięki zaczepom dociskowym. Zainstalowane w rusztowaniach koła o średnicy 200 mm mają wysoką wytrzymałość i dobrą jezdność, a hamulec dociskowy zabezpiecza je przed przesunięciem i przekręceniem. Rusztowania posiadają specjalne zaczepy ze śrubą do stabilizatorów. Podesty na rusztowaniach są antypoślizgowe i sprawdzą się w każdej pogodzie. Rusztowania Arad Top System 75 umożliwiają pracę na kilku podestach jednocześnie.

Rusztowanie Arad Top System 135
To aluminiowe rusztowanie przejezdne, klasa 3 rusztowań – 200kg/m2. Szerokość ramy tego rusztowania to 1,35 m. Można je stosować z podestami o długości: 1,8 m, 2,45 m oraz 3 m. Ich maksymalna wysokość robocza to 13,4 m. Zapewniają możliwość pracy na dwóch poziomach rusztowania równocześnie, a pomosty robocze ze specjalnym zabezpieczeniem gwarantują pełne bezpieczeństwo pracy. Brak belki jezdnej umożliwia ustawienie rusztowania w wąskich przejściach (dodatkowo w komplecie znajdują się cztery podpory aluminiowe stabilizujące rusztowanie od wysokości roboczej 5,4 m). Ten rodzaj rusztowania umożliwia szybki montaż i demontaż dzięki zastosowaniu zatrzasków w stężeniach poziomych i ukośnych.

Rusztowanie Arad Top System Schodnie
To aluminiowe rusztowanie przejezdne z szerokimi, ryflowanymi stopniami schodów i poręczami. Idealne wszędzie tam, gdzie konieczne jest przenoszenie nieporęcznych ładunków. Maksymalna nośność to 200 kg. Rusztowanie wyposażone jest w rolki jezdne o średnicy 200 mm z regulowaną wysokością.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych rusztowań. Nasi handlowcy pomogą dobrać rusztowania najbardziej dopasowane do Państwa potrzeb. 

Compact

Compact

Top System

Top System