Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Rusztowania przejezdne Altrad

Nowoczesne rusztowania przejezdne Altrad

Rusztowania jezdne to idealne rozwiązanie dla miejsc, w których nie można zastosować standardowych stelaży ramowych czy modułowych. Rusztowania przejezdne Altrad, cechują się wysoką mobilnością, niezbędną do prac budowlanych i montażowych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Jest to dobry wybór wszędzie, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania konstrukcji rusztowań.

Rusztowania przejezdne Altrad – zastosowanie w wielu branżach

Rusztowania jezdne to sprzęt, który bez wątpienia znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach biznesu. Nasza oferta jest skierowana zarówno do developerów zajmujących się budową apartamentowców, małych przedsiębiorców remontujących budynki mieszkalne, jak i indywidualnych odbiorców, którzy potrzebują stabilnego i bezpiecznego rusztowania, by odnowić własną posiadłość.

Aluminiowe elementy rusztowania w połączeniu ze stalą są odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych. Oznacza to, że rusztowanie przejezdne Altrad stojące na budowie przez cały rok nie zostanie zniszczone z powodu deszczu czy wysokiej temperatury.

Rusztowania przejezdne Altrad – bezpieczeństwo i funkcjonalność

Rusztowania przejezdne z serii MP produkowane przez firmę Altrad są wykonane z trwałych materiałów zapewniających wytrzymałość całej konstrukcji. Warto zauważyć, że są one lekkie, co oszczędza wiele czasu i trudności logistycznych podczas ich przewożenia. Ponadto są też łatwe w montażu. Konstrukcja rusztowania z samonastawnymi teflonowymi kołkami pozwala na wygodne manewrowanie rusztowaniami na terenie budowy, nawet na nierównym podłożu.

Rusztowanie przejezdne składa się z poręczy z niebieskimi zapadkami oraz stężeń z czerwonymi zatrzaskami, które umożliwiają szybkie odróżnienie poszczególnych elementów, skracając czas montażu stelażu. Dzięki wyróżniającemu się kolorowi zapadek mogą Państwo zobaczyć, czy są one poprawnie zamknięte. Wpływa to na odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji przed przystąpieniem do użytku. Co więcej, pomosty znajdujące się na rusztowaniach przejezdnych Altrad są dodatkowo zabezpieczone krawężnikami zapobiegającymi upadkom z wysokości.

MPMINI do pracy w małych przestrzeniach

Rusztowania przejezdne Altrad MP MINI to doskonały wybór do miejsc o ograniczonej przestrzeni. Ten model sprawdzi się np. w wąskich pomieszczeniach budynków mieszkalnych. Dzięki składanej ramie montaż i demontaż zajmą Państwu zaledwie kilka minut. Co ważne, niewielka waga i rozmiary tej konstrukcji umożliwiają swobodne przewożenie konstrukcji w samochodach typu kombi.

MP600 z małym podestem roboczym

Zakup rusztowania MP 600 to trafna decyzja dla osób, które nie potrzebują pomostów roboczych o dużej powierzchni. Jest to model idealny do prac przeprowadzanych w pojedynkę. Prosta konstrukcja i niewielka waga poszczególnych elementów umożliwia pełne rozłożenie konstrukcji w zaledwie kilka minut. Co więcej, rozmiary MP 600 umożliwiają przewiezienie rusztowania za pomocą samochodu typu truck lub bus.

MP800 i MP1000 do ciężkich prac budowlanych

Rusztowania przejezdne Altrad MP800 i MP1000 to idealne rozwiązania do ciężkich prac montażowych na dużych wysokościach. Wysokość obu rusztowań w zależności od Państwa potrzeb może osiągać niemal 14 metrów. Wysokość ta jest ustalana przy składaniu zamówienia w naszym sklepie. Oba modele rusztowań są stosowane z powodzeniem w budownictwie i przemyśle. Warto zauważyć, że rusztowanie MP1000 zostało dodatkowo wyposażone w zaciski automatyczne, które usprawniają proces składania i rozkładania całej konstrukcji rusztowania.

MP2000 dla wymagających

Nowoczesne rusztowania przejezdne z aluminium o oznaczeniu MP 2000 to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Występują one w dwóch wariantach: bez belki i z belką jezdną. Maksymalna wysokość robocza platformy to niecałe 13 metrów z belką jezdną. Szerokość konstrukcji pozwala na bezpieczną pracę na wysokościach z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Warto wspomnieć też o możliwości konfiguracji pomostów roboczych co jeden metr, które wpływają na zwiększenie funkcjonalności rusztowania.

Rusztowania przejezdne Altrad to gwarancja jakości

Rusztowania przejezdne Altrad, znajdujące się w naszym sklepie, są certyfikowane i oznaczone znakiem bezpieczeństwa B – certyfikat ten został wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Wszystkie normy i atesty bezpieczeństwa świadczą o możliwości bezpiecznego korzystania z rusztowań przejezdnych. Altrad to firma dbająca o potrzeby klientów, która oferuje konstrukcje umożliwiające swobodną pracę na wysokości. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwikłają Państwa wątpliwości!

Sortuj wg:
Nazwa
Cena
MP MINI

MP MINI

termin realizacji: 5
cena od: 1.972,65 zł
szczegóły
MP 600

MP 600

termin realizacji: 5
cena od: 4.741,30 zł
szczegóły