Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Aktualności

Konstrukcja specjalna 2022-04-25

Konstrukcja specjalna

Konstrukcja specjalna – przygotowana ściśle na potrzeby klienta, była jednym z trudniejszych projektów zrealizowanych w 2021 roku. Projekt został przygotowany dla trzech zajezdni tramwajowych we Wrocławiu. Od samego początku projektu ściśle współpracowaliśmy z klientem mając na uwadze jego potrzeby. Projekt podestów roboczych nie obejmował tylko wykonania konstrukcji ale ich sposób kotwienia, wsparcia na posadzkach betonowych oraz opracowania technologii montażu na mocno ograniczonej przestrzeni.

2021-06-23

Bezpieczne zadaszenia tymczasowe, dachy kederowe

Przez ostatnie 25 lat na rynku rusztowań spotkaliśmy się z wieloma ambitnymi projektami, które wymagały od nas zastosowania specjalistycznego sprzętu i kreatywności naszych inżynierów. W ostatnim czasie zauważyliśmy rosnącą tendencję zapotrzebowania na zadaszenia tymczasowe. Jest to forma przekrycia tymczasowego, która umożliwia prowadzenie prac niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Dzięki odpowiednim systemom firmy Layher jesteśmy w stanie zapewnić dach o rozpiętości przęsła, aż do 30 m.

2021-05-26

Bezpieczeństwo imprez masowych i eventów z ARAD

Nasza firma zajmuje się rusztowaniami od 25 lat. Przez ten czas udało nam się rozwijać w wielu branżach takich jak budownictwo, przemysł, usługi i event. To właśnie w branży eventowej działamy już od 10 lat, a tym samym mamy za sobą wiele wspaniałych projektów widowisk kulturalnych, koncertów i imprez masowych. W naszej ofercie można znaleźć wykonanie scen, estrad, widowni i zabezpieczenie imprez masowych, terenu ogrodzeniami tymczasowymi.

W jaki sposób podesty i schody aluminiowe zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy? 2020-08-28

W jaki sposób podesty i schody aluminiowe zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy?

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest kluczowym i jednym z najważniejszych aspektów przy projektowaniu konstrukcji służących do pokonywania różnic wysokości. Schody aluminiowe, zarówno przystawne, jak i przestawne, czy zainstalowane na trwale, są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkownikowi. Sprawdź więcej!