Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja


Firma ARAD

rozpoczęła działalność w 1996 roku zaopatrując kompleksowo inwestorów w nowoczesne ogrodzenia, systemy rusztowań, drabin, pomostów i innego rodzaju sprzętu budowlanego. Dzięki doświadczeniu zyskaliśmy grono wiernych klientów, co potwierdzają liczne referencje i zrealizowane obiekty o różnym przeznaczeniu, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Naszym nadrzędnym celem jest

zapewnienie Klientom profesjonalnego sprzętu budowlanego, który posiada wszelkie dopuszczenia i certyfikaty dotyczące wysokiej jakości, jak również bezpieczeństwa obsługi. Wysoki poziom usług oferowanych przez firmę ARAD jest związany z nieustającym doskonaleniem kadry wykwalifikowanych specjalistów, jak również wdrażania nowoczesnych technologii, które pojawiają się na rynku. Dzięki naszym rusztowaniom, ogrodzeniom, drabinom i pomostom zyskaliśmy wiarygodność, którą doceniają nasi Klienci i Kontrahenci.

Podstawą działalności

firmy ARAD jest profesjonalizm oraz odpowiedzialność, dlatego też jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, a nasz sprzęt posiada znak bezpieczeństwa "B" wydany przez IMBiGS w Warszawie. Poza tym, ze względu na dynamiczny rozwój i wzrost zamówień, firma ARAD w roku 2011 wydzieliła odrębny podmiot ARAD Serwis Sp. z o.o dla obsługi zleceń wynajmu. Obecnie obydwie firmy działają równolegle efektywnie realizując potrzeby naszych Klientów.

Naszym priorytetem

jest dostosowywanie oferty i technologii do zmieniających się warunków na rynku budowlanym i tym samym rosnących wymagań inwestorów. Dzięki tak sformułowanej koncepcji działań firma ARAD oferuje najnowsze technologie w zakresie rusztowań, ogrodzeń, drabin, pomostów i innego rodzaju sprzętu budowlanego. W ten sposób tworzymy dla naszych Klientów dobre warunki do realizacji coraz bardziej wyspecjalizowanych zleceń. Nasza firma poprzez bezpieczny, wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalne doradztwo w tymże zakresie, pomaga swoim Klientom na wszystkich etapach rozwoju danego projektu.

Firma ARAD oferuje klientom branży budowlanej następujące produkty:

 • Rusztowania: rusztowania elewacyjne, rusztowania jezdne
 • Ogrodzenia: ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia stałe,  bariery zaporowe
 • Drabiny: drabiny magazynowe, drabiny kotwione szalunki budowlane
 • Zsypy budowlane,
 • Systemy zadaszeń,
 • Podnośniki: podnośniki osobowe przejezdne, podnośniki osobowe stacjonarne, podnośniki towarowe, podnośniki specjalne,
 • Windy i wciągarki, akcesoria

Proponujemy Państwu również szeroką gamę rozwiązań dla przemysłu:

 • podnośniki,
 • drabiny magazynowe,
 • rusztowania przejezdne,
 • windy i wciągarki,
 • systemy magazynowe,
 • sklejka szalunkowa i inne.

Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkie dopuszczenia i certyfikaty, nie tylko jeśli chodzi o jakość, ale i bezpieczeństwo obsługi. Zarówno rusztowania fasadowe, rusztowania wieżowe, a także panele ogrodzeniowe oraz pozostały asortyment: systemy zadaszeń, drabiny, podpory stropowe, szalunki stropowe, wciągarki linowe, windy budowlane, zsypy do gruzu, a nawet sklejka szalunkowa są towarami na najwyższym poziomie. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do naszego działu sprzedaży, gdzie fachowy personel udzieli wszelkich informacji oraz pomoże dobrać odpowiedni sprzęt.
O nasO nasO nasO nasO nasO nasO nasO nasO nas