Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Ogrodzenia specjalne, barierki drogowe

Ogrodzenia specjalistyczne, barierki drogowe

Przedstawiamy grupę specjalistycznych ogrodzeń tymczasowych o różnych zastosowaniach. Służą one do ochrony obiektów oraz do kierowania ruchem pieszym i ulicznym na terenach przemysłowych, placach budowy, a także podczas imprez masowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. ogrodzenia drogowe, barierki policyjne i bariery zaporowe.

Na zlecenie klientów projektujemy także indywidualne rozwiązania. Mogą to być ogrodzenia specjalistyczne wykorzystywane do ochrony obiektów lub specjalne ogrodzenia drogowe i zapory do organizacji ruchu w trakcie prac drogowych.

Ogrodzenia drogowe różnego typu

Proponujemy produkty dla branży drogownictwa. W naszej ofercie można znaleźć bariery typu A2 – są to ogrodzenia drogowe, które często wykorzystuje się po to, by wydzielić ciąg komunikacyjny np. podczas remontów dróg. Mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub ze stali. Te ostatnie są ocynkowane ogniowo, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia. Ich waga jest też znacznie wyższa. Ogrodzenia drogowe typu A2 mogą być widoczne z daleka, gdy umieści się na nich odblaskowe listwy ostrzegawcze.

To nie są zresztą jedyne modele ogrodzeń specjalistycznych, na których mogą znaleźć się ostrzeżenia. W naszej ofercie mamy też ogrodzenia drogowe z szerokim, odblaskowym pasem ostrzegawczym, wyprodukowane z tworzywa HDPE – są to bariery EV. Warto zaznaczyć, że na tym modelu można montować lampy ostrzegawcze. Dzięki temu te konstrukcje mogą być jeszcze lepiej widoczne na drodze. Te ogrodzenia drogowe mają też inną istotną zaletę – można je łączyć z innymi barierami, które są zrobione z tworzywa sztucznego. Ponadto ich montaż nie sprawia trudności. Drogowe ogrodzenia specjalistyczne EV są stosowane m.in. przy wykopach i remontach. Można z nich korzystać również do regulowania ciągów komunikacyjnych.

Ogrodzenia specjalistyczne na imprezy masowe

Poza ogrodzeniami drogowymi oferujemy też bariery sceniczne i policyjne oraz wszelkiego rodzaju barierki zaporowe. Sprawdzą się one jako świetne rozwiązanie dla potrzeb imprez masowych. Dzięki nim można zapewnić większe bezpieczeństwo np. podczas festiwali lub wydarzeń sportowych. Proponujemy różne ogrodzenia specjalistyczne, które sprawdzają się w takich sytuacjach.

Jednym z nich jest barierka ARAD BOS. Do jej produkcji wykorzystaliśmy wzmocniony, pneumatycznie formowany materiał – polietylen. Konstrukcja tego typu barierek pozwala na montaż znaków ostrzegawczych. Co ważne, te ogrodzenia specjalistyczne przystosowane do użytku podczas imprez masowych, nie mają ostrych krawędzi. Można też z łatwością je zamontować bez użycia specjalistycznych narzędzi i to bez względu na to, czy grunt jest stabilny, czy nie.

Innym godnym uwagi rozwiązaniem jest bariera sceniczna A4, która pozwala oddzielić widownię od sceny. Jest ciężka, a dzięki temu stabilna – nie ma też obawy, że tłum zgromadzony na koncercie ją przewróci. Ogrodzenia specjalistyczne typu A4 są zbudowane ze składanych paneli. Na dodatek mają specjalny spocznik, wbudowany z myślą o ratownikach medycznych oraz pracownikach ochrony, którzy czuwają nad bezpieczeństwem podczas imprez masowych.

Nasi klienci mogą też korzystać z bariery policyjnej A3 oraz bariery zaporowej A19L – one również pozwalają skutecznie kontrolować tłum i dzielić go na strefy. Są solidne i z ich pomocą łatwiej zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia.

Prace dekarskie

W ARAD proponujemy nie tylko ogrodzenia drogowe i barierki na imprezy masowe. W ofercie mamy też specjalny system zabezpieczający przed upadkiem, opracowany z myślą o pracach dekarskich. Jest to dedykowane do ścisłych zastosowań rozwiązanie, które eliminuje ryzyko upadku z wysokości. Korzystanie z niego znacznie zmniejsza odsetek wypadków przy pracy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tymczasowe ogrodzenia specjalistyczne z naszego sklepu są niezastąpione podczas imprez masowych, przy wykonywaniu remontów drogowych czy też prac dekarskich. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych rozwiązań, zapraszamy do kontaktu.

Sortuj wg:
Nazwa
Cena
Ogrodzenie z tworzywa BOS.
Promocja

Ogrodzenie z tworzywa BOS.

termin realizacji: 5
cena w promocji: 134,24 zł 141,30 zł
szczegóły
Ogrodzenia z tworzywa GAT.
Promocja

Ogrodzenia z tworzywa GAT.

termin realizacji: 10
cena w promocji: 178,79 zł 188,20 zł
szczegóły
Ogrodzenia z tworzywa EV
HIT

Ogrodzenia z tworzywa EV

termin realizacji: 5
cena: 215,00 zł
szczegóły
Barierka Zaporowa A19L

Barierka Zaporowa A19L

termin realizacji: 5
cena: 219,55 zł
szczegóły