Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Podesty i schody aluminiowe, drabiny z podestem

Podesty i schody aluminiowe, drabiny z podestem

Nasze podesty i schody aluminiowe to produkty skierowane m.in. do właścicieli zakładów przemysłowych, hal fabrycznych oraz innych dużych obiektów. Z oferty firmy ARAD z pewnością skorzystają również firmy budowlane, których obowiązkiem jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy na wysokościach.

Dystrybuowane przez nas podesty i schody aluminiowe występują w kilku wariantach, by każdy Klient mógł znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie dla swojego obiektu. Wśród oferowanych podestów i schodów aluminiowych znajdują się zarówno konstrukcje jednostronne i dwustronne, a także drabiny i podesty specjalne, projektowane na indywidualne zamówienie Klienta i dostosowane do specyfiki wykonywanej przez niego pracy.

Podesty i schody aluminiowe

Podest magazynowy SMT

Podest o kącie nachylenia 60° i szerokie stopnie o głębokości 15 cm umożliwiają wygodne i bezpieczne korzystanie z tego modelu. Dodatkowymi udogodnieniami są dołączone poręcze oraz warstwa antypoślizgowa – zmniejszają one do minimum ryzyko ewentualnego upadku. Przebywający na podeście pracownik jest również zabezpieczony przy pomocy taśmy, zapinanej za jego plecami. Długość stabilizatora podestu jest dostosowana do jego wysokości. Model SMT można również złożyć, ponadto jest on wyposażony w półkę na narzędzia. Istnieje również możliwość rozszerzenia konstrukcji o platformę do transportu towarów.

Podest z dwustronnym wejściem SPF

Model SPF jest przeznaczony do montażu w dużych zakładach przemysłowych, gdzie jest w stanie zapewnić wygodne i bezpieczne przejście nad maszynami. Podesty te występują w dwóch rozmiarach (58 cm na 60 cm i 80 cm na 60 cm), a oba warianty są nachylone pod kątem 45°. Oba modele wyposażone są w szerokie i bezpieczne stopnie o głębokości 150 mm. Na życzenie Klienta w podeście mogą zostać zamontowane stopnie o szerokości 300 mm. Konstrukcja ta może zostać zabezpieczona przy pomocy kółek z hamulcem o średnicy 200 mm lub kółek samoblokujących (125 mm średnicy).

Podesty do cystern

Zadaniem podestów do obsługi cystern jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa pracownikom przeprowadzającym kontrolę cysterny. Za ochronę zdrowia osób pracujących przy kontroli włazów rewizyjnych odpowiadają poręcze w postaci kosza, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania innych środków przeciwdziałania upadkom.

Konstrukcje te są wykonane z wysokogatunkowego aluminium. Podesty są wyposażone w dwuelementowy system drabin rozsuwanych linką, dzięki czemu istnieje możliwość płynnego dostosowania wysokości platformy do rozmiarów cysterny. Na życzenie Klienta cysterna może zostać wyposażona w cztery elementy stabilizujące, które zapewnią bezpieczne osadzenie konstrukcji nawet na nierównym terenie.

Podest CM dla budownictwa i przemysłu

Podest CM to wytrzymała i prosta w użyciu konstrukcja, wyposażona w antypoślizgowe stopnie o głębokości 15 cm i górny podest o wymiarach 58 cm x 31 cm. Podest ten posiada wzmacniające belki pionowe i prowadnice stopni o szerokości 10 cm. Nachylenie konstrukcji wynosi 60°, a całość zbudowana jest w oparciu o szybki system zamykający.

Podest Magazynowy SMT

Model SMT zapewnia wygodnie przemieszczanie się dzięki kątowi nachylenia, który wynosi 60°. Podest posiada szerokie i bezpieczne stopnie o głębokości 15 cm i antypoślizgowy podest roboczy o wymiarach 520 mm na 620 mm, który dodatkowo zabezpieczony jest poręczam i taśmą, zapinaną za plecami pracownika. Długość stabilizatora może zostać dostosowana do wysokości wyposażonego w półkę na narzędzia podestu. Model ten można złożyć lub wyposażyć w platformę do transportu towarów.

Drabina magazynowa SG 60

Ta lekka drabina przystawna z pewnością sprawdzi się w wielu przestrzeniach magazynowych. W komplecie znajduje się również specjalny zaczep zabezpieczający, dzięki czemu istnieje możliwość odwieszenia drabiny w dowolne, wybrane przez siebie miejsce. Model SG 60 posiada ryflowane stopnie o głębokości 10 cm i poręcz zabezpieczającą, zamontowaną na profilu drabiny.

Schody przystawne z podestem SG 45

Model SG 45 to bezpieczne, wyposażone w poręcze schody magazynowe, które zapewniają dostęp do antresoli. Schody te posiadają stopnie o głębokości 30 cm i nachylone pod kątem 45º, dzięki czemu korzystanie z nich jest wygodne i bezpieczne. Schody z obu stron mają zamontowane poręcze. Istnieje również możliwość zabudowania bramką bezpieczeństwa podestu wejścia, co znacznie zmniejsza ryzyko wypadku. Schody są dostępne w trzech szerokościach 80 cm, 100 cm i 120 cm.

Schody przestawne SAS

Model SAS jest szczególnie przydatny w magazynach, w których towar składowany jest na różnych wysokościach. Wyposażony jest w stopnie o głębokości 15 cm, a zamontowany podest może mieć szerokość 60 cm lub 80 cm. Szerokość drabiny może wynosić 58 cm lub 80 cm, a cała konstrukcja zabezpieczona jest dodatkowymi poręczami, montowanymi do profilu schodów.

Podesty i schody aluminiowe to nieodzowny element wyposażenia wielu hal produkcyjnych i magazynów. Jeśli chcemy, aby wybrane przez nas instalacje charakteryzowały się wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem, powinniśmy postawić na sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy Państwa do kontaktu – oferowane przez nas podesty i schody aluminiowe posiadają certyfikaty jakości i spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Nasi doradcy Klienta pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego modelu, na którym firma może jedynie zyskać!

Podesty aluminiowe

Podesty aluminiowe

Schody aluminiowe

Schody aluminiowe

Produkty specjalne

Produkty specjalne

Schody stalowe

Schody stalowe