Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Schody stalowe

Schody stalowe

Oferta wykonania schodów stalowych skierowana jest do właścicieli zakładów przemysłowych, hal fabrycznych i innych obiektów wielkopowierzchniowych. Wśród możliwych do wdrożenia rozwiązań znajdują się m.in. schody przemysłowe, schody ewakuacyjne, schody przeciwpożarowe, schody tymczasowe oraz schody specjalne.

Wszystkie rodzaje oferowanych schodów stalowych są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, według indywidualnych projektów producenta, dzięki czemu spełniają one obowiązkowe kryteria bezpieczeństwa. Schody stalowe zaprojektowane są w oparciu o aktualne normy i wytyczne, posiadają również wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Ponadto nasze schody stalowe są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. To konstrukcje lekkie i niewymagające specjalistycznych narzędzi, co gwarantuje szybki i łatwy montaż oraz demontaż. 

Schody ewakuacyjne

Schody ewakuacyjne (przeciwpożarowe) najczęściej montowane są w budownictwie wielorodzinnym, jak również na terenie obiektów użyteczności publicznej. Umiejscowienie schodów ewakuacyjnych na zewnątrz budynku nie tylko obniża koszty instalacji, lecz również sprawia, że sprostanie surowym wymaganiom przepisów przeciwpożarowych odbędzie się w sposób szybki i najmniej kłopotliwy.

Schody ewakuacyjne są kluczowym elementem systemu ochrony  przeciwpożarowej i powinny cechować się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Oferowane przez nas schody ewakuacyjne są projektowane zgodnie z wytycznymi BHP i spełniają obowiązujące standardy europejskich certyfikatów bezpieczeństwa. Lekka konstrukcja schodów ewakuacyjnych gwarantuje ich błyskawiczne i proste zainstalowanie.  

Schody przemysłowe

Stalowe schody przemysłowe są nieodzowną częścią konstrukcji m.in.  w zakładach i fabrykach przemysłowych oraz rozmaitych zbiornikach i elewatorach. Schody przemysłowe często narażone są na podwyższoną eksploatację – nie tylko ze względu na korzystających z nich pracowników, lecz również z powodu temperatury czy warunków atmosferycznych. Schody przemysłowe powinny być więc wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu bez trudu będą mogły spełnić postawione przed nimi zadania.

Schody przemysłowe firmy Arad to gwarancja niezawodności, trwałości i bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane schody przemysłowe zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom niezbędnego bezpieczeństwa, co znajduje potwierdzenie w spełnionych kryteriach bezpieczeństwa i certyfikatach jakości.

Schody spiralne

Schody spiralne to lekkie i nowoczesne schody stalowe o nowatorskim designie, które doskonale pasują zarówno do nowych, jak i remontowanych budynków. W zależności od rodzaju i przeznaczenia obiektu, konstrukcja ta może pełnić rolę zarówno schodów przemysłowych, jak i schodów ewakuacyjnych. Jedną z najważniejszych zalet instalacji spiralnej jest możliwość montażu na bardzo małej powierzchni. Spiralne schody stalowe i metalowe łączą funkcjonalność z bezpieczeństwem. Ich unikalny kształt minimalizuje ryzyko, że przypadkowe potknięcie poskutkuje upadkiem, gdyż naturalnym zabezpieczeniem jest wówczas barierka, znajdująca się tuż przy osobie wchodzącej. 

Schody specjalne

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również schody specjalne, które doskonale sprawdzą się w wymagających sytuacjach, takich jak organizacja wykopów i ciągów komunikacyjnych na placach budów. Unikatowa modułowa konstrukcja schodów pozwala na  proste i trwałe spojenie poszczególnych elementów konstrukcji w celu nadania jej odpowiedniego rozmiaru.

Produkowane przez nas składane schody spełniają normę PN-EN 12811 (Tymczasowe konstrukcje stosowane na placu budowy). Do zalet schodów specjalnych należy także ich modułowa budowa, dzięki czemu poszczególne elementy schodów tymczasowych mogą zostać błyskawicznie połączone w oczekiwany wymiar. Instalacja ta wyróżnia się również niewielką wagą poszczególnych komponentów, co znacznie ułatwia kwestie związane z ich transportem i złożeniem.

 

Przeprowadzasz montaż schodów ewakuacyjnych przy remontowanym obiekcie? Chcesz doposażyć zakład produkcyjny w schody przemysłowe? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci w oszacowaniu niezbędnego zapotrzebowania i opracują ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Sortuj wg:
Nazwa
Cena