Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Rusztowania przejezdne Krause

Rusztowania przejezdne Krause

Firma Krause produkuje systemowe rusztowania aluminiowe przejezdne oraz podesty robocze przeznaczone zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak również do codziennego użytku prywatnego. Rusztowania przejezdne Krause są podzielone na systemy – w obrębie każdego z nich znajdują się konstrukcje o podobnym przeznaczeniu. Poszczególne modele rusztowań różnią się między sobą parametrami takimi, jak chociażby system jezdny. Każdy z modeli dostosowany jest do specyficznych zapotrzebowań klienta pod kątem wykonywanych prac budowlanych.

Rusztowania przejezdne Krause dla profesjonalistów

W ramach systemu Stabilo proponujemy produkty dla profesjonalistów. Stabilo to III (najwyższa) klasa rusztowań. Dopuszczalne obciążenia podestów roboczych to 200 kg/m2. Rozmiary podestów są dostępne w zróżnicowanych zakresach. W ARAD proponujemy kilka modeli rusztowań klasy III, m.in. Krause Stabilo 10, które są dostępne w kilku wersjach o różnych wymiarach i wysokościach roboczych, przy czym maksymalna wynosi 14,4 m. Wszystkie zestawy, których wysokość jest większa niż 7,4 m mają podpory boczne, zapewniające doskonałą stabilność konstrukcji. Rusztowania przejezdne Krause Stabilo 10 są wykonane z aluminium i mają stalową belkę jezdną.  Można z nich korzystać nawet na nierównym terenie – zostały wyposażone w rolki jezdne z regulacją wysokości.

W ramach rozwiązań dla profesjonalistów w naszym sklepie znajdują się także rusztowania przejezdne Krause:

  • Stabilo serii 1000 z kołami jezdnymi umieszczonymi w ramach, co pozwala na przejazd rusztowania w wąskich przejściach,
  • Stabilo 50 o profilowanych szczeblach ramy, dzięki którym przemieszczanie się po rusztowaniu staje się bezpieczniejsze,
  • Stabilo 100 z regulowaną belką jezdną,
  • Stabilo 500 wyposażone w duże pomosty (powierzchnia ok. 4 m2)
  • Stabilo 5500 to model wyposażony w schody z blachy żeberkowej.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi parametrami wszystkich naszych modeli rusztowań.

Półprofesjonalne rozwiązania Krause

Rusztowania pół-profesjonalne oferujemy w systemach: ProTec oraz RollTec i ClimTec. System ProTec spełnia normy III klasy rusztowań, pozostałe dwa – II klasę. W ramach rozwiązań ClimTec dostępne są konstrukcje o maksymalnej wysokości roboczej do 7 m. Z kolei rusztowania przejezdne Krause ProTec są dostępne w wersji: ProTec 70 (max. wys. robocza 12,30 m), ProTec XXL (max. wys. robocza 12,30 m), ProTec XS (max. wys. robocza 11,8 m), Protec XS-P (max. wys. robocza 3,70 m).

Nasz wyspecjalizowany personel techniczny zawsze indywidualnie doradza i pomaga przy podejmowaniu wyboru dotyczącego zakupu sprzętu. Wszystkie nasze rusztowania dostosowane są do wymogów użytkowych zgodnie z bieżącymi normami, przez co mogą być stosowane jako bezpieczne narzędzie pracy.

ClimTec

ClimTec

ProTec

ProTec

Stabilo

Stabilo