Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Akcesoria do ogrodzeń

Akcesoria do ogrodzeń to niezbędne elementy, które pomogą kompleksowo ogrodzić i zabezpieczyć każdą inwestycję. Dzięki szerokiej gamie produktów pracownicy działu sprzedaży oferują naszym klientom rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. W stałej ofercie zapewniamy całe zestawy, ale też możliwość zakupu pojedynczych elementów, w przypadku gdy zostały one zagubione lub zniszczone. Zawiasy do furtek i bram, płyty stabilizujące, wsporniki, klamry spinające i inne akcesoria zapewniające prawidłowy montaż i użytkowanie ogrodzeń – to tylko część naszego asortymentu w dziale akcesoria.

Furtki do ogrodzenia A100 i A 200/300

Furtki do ogrodzenia to niezbędne elementy, które pozwalają na dostęp do inwestycji, a jednocześnie umożliwiają zabezpieczenie terenu przed niepowołanymi osobami. Prowadzimy sprzedaż furtek w dwóch rodzajach – A100 i A 200/300. Furtka do ogrodzenia tymczasowego wykonana jest z ramy ze stalowych rurek i ażurowej siatki. W zależności od modelu oczka siatki są mniej lub bardziej gęste. Furtki można instalować m.in. na bloczkach betonowych. Montaż dodatkowych akcesoriów np. uchwytu i koła jezdnego sprawia, że furtka staje się łatwa w użyciu, bo można ją zamykać i otwierać w wygodny sposób. Furtka do ogrodzenia jest kompatybilna ze wszystkimi systemami ogrodzeń – zarówno z przęseł ażurowych, jak i pełnych.

Złączka ogrodzeniowa
Złączka ogrodzeniowa niewielkich rozmiarów (130x55mm) służy do łączenia paneli ogrodzeniowych o okrągłym przekroju, a także mocowania furtek do ogrodzenia. Wykonana ze stali ocynkowanej jest odporna na deszcz i inne czynniki atmosferyczne. Składa się z dwóch płaskich elementów mocowanych śrubą. Pomaga stabilizować elementy ogrodzenia i zapewnia bezpieczeństwo konstrukcji.

Stopa betonowa
Stopa betonowa o wadze ok. 35 kg jest odlana z jednego kawałka betonu. Służy do mocowania paneli ogrodzeniowych do podłoża, posiada dodatkowe otwory umożliwiające zamocowanie znaków drogowych. Dzięki swojej solidnej konstrukcji stabilizuje ogrodzenie nawet podczas silnych wiatrów. Ponadto jest solidna i wytrzymała na czynniki atmosferyczne.

Stopa z tworzywa sztucznego
Pięciootworowa stopa z tworzywa sztucznego, podobnie jak stopa betonowa, służy do mocowania paneli ogrodzeniowych do podłoża. Jednorodny blok o wadze ok. 28 kg posiada dodatkowy otwór, umożliwiający zamontowanie znaku drogowego. Zapewnia utrzymanie ogrodzenia na miejscu także podczas silnych wiatrów. Tworzywo, z którego jest wykonana nie ulega korozji, co sprawia, że stopa może spełniać swoje zadanie przez długi czas. 

Koło do bramy
Koło do bramy umożliwia łatwe i wygodne otwieranie furtki do ogrodzenia zarówno typu A 100, jak i A 200/300. W połączeniu z zawiasem tworzy mechanizm niezbędny w każdym ogrodzeniu, dzięki któremu otwieranie i zamykanie bramy jest proste i bezawaryjne. Koło ma 200x40 mm średnicy i waży 1,2 kg. Bez trudu porusza się po każdej powierzchni.

 

Zawias do furtki i bramy
Zawias do furtki i bramy to element, którego działanie łączy się z działaniem koła do bramy. Zawias montuje się w górnej części bramy lub furtki, dzięki czemu konstrukcja staje się ruchoma. Umożliwia on płynne otwieranie i zamykanie bramy. Wykonany ze stali ocynkowanej, jest odporny na czynniki atmosferyczne przez długi czas.  

Wspornik do ogrodzeń
Wspornik do ogrodzeń to metalowy element montowany ukośnie do ogrodzenia, którego zadaniem jest wzmocnienie konstrukcji i utrzymanie jej na miejscu nawet podczas porywistych wiatrów czy burz. Może być wykorzystywany do podparcia paneli pełnych lub ażurowych z plandeką. Jest łatwy w montażu, a największą skuteczność osiąga w połączeniu ze szpilą.

Szpila do wspornika
Szpila do wspornika to dodatkowe wyposażenie wspierające skuteczne działanie wspornika do ogrodzeń, ale może też służyć jako pomoc przy montażu paneli ogrodzeniowych. Szpilę montuje się na końcu wspornika, wbijając ją głęboko w ziemię, dzięki czemu konstrukcja ogrodzenia jest jeszcze bardziej stabilna. Ma to szczególne znaczenie w przypadku cięższych ogrodzeń np. paneli pełnych lub ażurowych z dodatkową plandeką. Wykonana ze stali ocynkowanej szpila jest dostępna także w kolorze czarnym.

Złączka ogrodzeniowa Security
Złączka ogrodzeniowa służąca do łączenia paneli ogrodzeniowych z dodatkowym kołnierzem zabezpieczającym, uniemożliwiającym rozkręcenie jej przez osoby niepowołane. Podobnie jak zwykła złączka, pomaga stabilizować elementy ogrodzenia – łączy je w całość, dzięki czemu teren inwestycji jest zabezpieczony przed przypadkowymi ciekawskimi, którzy na terenie budowy mogliby sobie zrobić krzywdę. Dodatkowo pomaga chronić teren przed złodziejami, bo rozkręcenie jej jest o wiele trudniejsze niż w przypadku standardowej złączki.

Furtka do ogrodzenia pełnego
Furtka do ogrodzenia pełnego to tymczasowa furtka stosowana głównie na inwestycjach budowlanych. Jest łatwa w montażu – można ją zainstalować na stopach betonowych lub słupkach stalowych. Zabezpiecza dostęp do inwestycji przed osobami niepowołanymi, jednocześnie zapewniając łatwe i wygodne wejście pracownikom. Skrzydło bramy o wymiarach 1047x2005 mm pozwala przechodzić osobom i przenosić niewielkich wymiarów sprzęt budowlany czy montażowy. Wypełnienie furtki to blacha trapezowa. Mamy też możliwość zastosowania innego wypełnienia na zamówienie.

Plandeki ogrodzeniowe
Plandeka ogrodzeniowa nie tylko chroni inwestycję przed ciekawskimi osobami, ale też zabezpiecza mienie na jej terenie. Dzięki niej osoby niepowołane mają utrudniony dostęp do informacji, gdzie np. znajduje się na terenie budowy sprzęt budowlany czy montażowy. Montuje się ją do paneli ażurowych za pomocą plastikowych opasek. Plandeki ogrodzeniowe są dostępne w kilku kolorach: niebieskim, białym, czarnym i oliwkowym.

Brama do paneli pełnych
Brama do paneli pełnych to doskonałe uzupełnienie ogrodzenia. Stosowana jest głównie na inwestycjach budowlanych – zabezpiecza teren przez osobami niepowołanymi, zapewniając wygodny dostęp pracownikom czy dostawcom. Montuje się ją zwykle na słupach wbetonowanych w podłoże, dzięki czemu jest jeszcze bardziej stabilna, niż bramy montowane na stopach betonowych.

Płyta stalowa
Płyta stalowa jest stosowana, gdy nie ma możliwości zastosowania stopy z betonu lub tworzywa sztucznego głównie ze względu na brak miejsca. Płyta ma możliwość kotwienia do betonu. Można ją też mocować do innego podłoża w zależności od potrzeb.

Podstawa z podpórkami
Zbliżona kształtem do trójkąta, podstawa z podpórkami stosowana jest zamiennie do stóp betonowych. Umożliwia mocowanie elementów ogrodzenia. Stabilność zapewnia jej kotwienie do gruntu. Można ją wykorzystywać na różnych podłożach.

Trójkątny słupek podporowy
Większy od podstawy z podpórkami, trójkąty słupek podporowy zapewnia stabilność elementów ogrodzenia bez konieczności użycia stóp do ich łączenia. By w pełni spełniał swoją rolę, należy go zabezpieczyć przeciwwagą w postaci stopy z betonu lub surowca wtórnego.

Uchwyt do drutu kolczastego
Aby jeszcze lepiej chronić budowę przed złodziejami, można skorzystać z zabezpieczenia w postaci drutu kolczastego. Drut kolczasty powinien być jednak zamontowany w sposób, który uniemożliwi jego oderwanie przez silny wiatr czy osoby postronne. Dyndający bez kontroli drut kolczasty może być niebezpieczny. By poprawnie zamontować drut kolczasty, najlepiej użyć specjalnego uchwytu. Zamontowanie uchwytów na całym ogrodzeniu zapewni solidną konstrukcję, ochroni inwestycję i zapobiegnie nieplanowanemu przemieszczaniu się drutu.

Klucz do klamry Security
Klamra Security to dodatkowe zabezpieczenie złączek ogrodzeniowych. Dodatkowo, by utrudnić dostanie się na teren inwestycji osób niepowołanych, można ją chronić za pomocą klamry Security. Klucz do klamry Security to nakładka klucza z nacięciami, która uniemożliwia rozkręcenie złączek Security za pomocą standardowych kluczy.

Uchwyt zabezpieczający przed wysunięciem
Aby jeszcze skuteczniej chronić teren inwestycji, można wykorzystać uchwyt montowany wraz z klamrą spinającą. Uniemożliwia ona wysunięcie panelu ze stopy betonowej lub z tworzywa sztucznego, dzięki czemu niepowołane osoby nie będą mogły rozszczelnić ogrodzenia, by np. dokonać kradzieży lub wandalizmu.

W naszej szerokiej ofercie akcesoriów do ogrodzeń każdy klient znajdzie rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb. W zależności od rodzaju inwestycji, terenu na jakim się znajduje, potrzeb i możliwości finansowych z całej gamy produktów pomożemy wybrać te, które najlepiej spełnią swoje zadanie. Wszystkie akcesoria w naszej ofercie są kompatybilne i można je dowolnie łączyć. Dzięki możliwości zakupu pojedynczych elementów, jesteśmy dla klientów wsparciem także wtedy, gdy potrzebują oni uzupełnić albo wymienić poszczególne części konstrukcji. Zachęcamy do kontaktu!

Sortuj wg:
Nazwa
Cena