Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Ogrodzenia pełne

Ogrodzenia pełne – zastosowanie

Właściwe zabezpieczenie placu budowy to jedna z pierwszych czynności, jakie należy zrobić podczas przygotowań do prac budowlanych. Zgodnie z przepisami taki teren nie może stwarzać zagrożenia dla osób postronnych i pracowników. Kierownik prac jest odpowiedzialny za prawidłowe rozmieszczenie urządzeń, maszyn, a także ogrodzeń na terenie wykonywanych robót. Ogrodzenia pełne, składające się z blachy trapezowej, to idealne rozwiązanie, które pozwala wydzielić i zabezpieczyć wybrany obszar.

Ogrodzenia pełne – korzyści wynikające z montażu

Ogrodzenia pełne posiadają wiele zalet, które czynią je jednymi z najchętniej wybieranych ogrodzeń na polskich budowlach. Podobnie do paneli ażurowych i przestawnych, są łatwe w montażu i demontażu. To oznacza, że mogą być przenoszone w dowolne miejsce, w szybki sposób. Co więcej, ich systemowość pozwala na łączenie z niezbędnymi elementami, takimi jak bramy czy furtki umożliwiające swobodne wejście na teren budowy przez pracowników.

Warto wspomnieć też o trwałości i stabilności tego rozwiązania. Ogrodzenia pełne, dzięki osadzeniu na betonowych blokach są stabilne i odporne na silne podmuchy wiatru czy uderzenia. Kolejną zaletą ogrodzenia pełnego jest pełna nieprzezierność, szczególnie ważna w sytuacji, gdy inwestycja znajduje się obok miejsc często uczęszczanych – osoby postronne są dzięki niej chronione przed hałasem, dymem czy kurzem. Nieprzezierność ogrodzeń pełnych zwiększa również bezpieczeństwo pracy – brak wglądu na teren budowy osób z zewnątrz może zmniejszyć prawdopodobieństwo kradzieży drogich przedmiotów i specjalistycznego sprzętu.

Ogrodzenia pełne a możliwość reklamy

Wyznaczenie placu budowy to nie jedyna funkcja, jaką spełniają ogrodzenia pełne. Obrzeże obszaru prac remontowych nie musi kojarzyć się z szarymi płotami o wysokości kilku metrów. Inwestor za pomocą banerów reklamowych może udostępnić wizualizacje ukończonej inwestycji dla przechodniów – zachęcając ich m.in. do zakupu mieszkań i powierzchni biurowych. Jeden panel ogrodzenia pełnego umożliwia wykorzystywanie powierzchni reklamowej o wymiarze kilku metrów kwadratowych!

Ogrodzenia pełne mogą być również używane w kontekście reklam komercyjnych na powierzchni budowy. Teren inwestycji znajduje się przy ruchliwej drodze lub w centrum miasta? Taka ilość powierzchni reklamowej nie powinna pozostać niezagospodarowana.

Ogrodzenia pełne na lata

Okres inwestycji budowlanych jest często przedłużany o kolejne miesiące, a nawet lata. W tym wypadku płot tymczasowy może stać się ogrodzeniem, które musi przetrwać wiele sezonów. Dlatego właśnie warto zadbać o jego jakość i trwałość. Sytuacje tego typu są trudne do przewidzenia – ewentualne problemy w kwestiach formalnych czy finansowych wynikają często niespodziewanie. Jednak warto pomyśleć o tym wcześniej i zabezpieczyć się przed ewentualnym przesunięciem terminu ukończenia prac budowlanych.

Ogrodzenia pełne dają gwarancję trwałości na lata. Istotną kwestią jest możliwość wielokrotnego użycia. Ogrodzenie pełne może być montowane i składane za każdym razem, gdy zachodzi taka potrzeba.

Ogrodzenia pełne w ARAD

W ofercie firmy ARAD znajdą Państwo ogrodzenia pełne różnego typu. Możliwość wymiany blachy czy kompatybilność ze standardowymi panelami ażurowymi to funkcje wpływające na trwałość i użyteczność naszych ogrodzeń.

Do podstawowych zastosowań ogrodzeń, które znajdują się w naszej ofercie, należy ochrona placów budowy, imprez masowych i terenów przemysłowych. Ogrodzenia pełne mogą być łączone z siatką, z opcją dostosowania wielkości oczek pod indywidualne potrzeby zainteresowanego. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wymagania najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu!


Sortuj wg:
Nazwa
Cena