Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Rusztowania przejezdne

Rusztowania jezdne aluminiowe

Rusztowania jezdne wykonane z aluminium to idealne rozwiązanie przy pracach na budowie, remontach elewacji czy konserwacji budynków. Sprawdzają się zarówno w przypadku robót wykonywanych na dworze, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dbamy o to, aby nasze rusztowania jezdne wykonane z aluminium spełniały standardy bezpieczeństwa, pozwalające pracować bez obaw na każdej wysokości.

Rusztowania przejezdne z aluminium do prac budowlanych

Rusztowania przejezdne aluminiowe to bez wątpienia wyposażenie, które powinno mieć każde przedsiębiorstwo oferujące usługi budowlane i remontowe. Ułatwiają one prace remontowe, takie jak malowanie, gipsowanie powierzchni elewacji czy konserwacja dachu. Ich mobilność pozwala na sprawne przemieszczanie rusztowań jezdnych pomiędzy budowami. Jest to łatwe między innymi dzięki lekkiej konstrukcji.

Warto zauważyć też, że rusztowania jezdne aluminiowe są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur oraz na rdzę. To sprawia, że nie muszą Państwo obawiać się ewentualnych zniszczeń w momencie, gdy rusztowania są rozłożone na terenie prac budowlanych. Rusztowania jezdne wykonane z aluminium to gwarancja mobilności i długoletniego użytkowania!

Rusztowania przejezdne znanych firm w naszej ofercie

W ofercie firmy ARAD znajdują się produkty znanych marek, takich jak: Krause, Akala Faraone, Layher czy Altrad Mostostal. Rusztowania przejezdne tych firm spełniają wysokie normy bezpieczeństwa oraz posiadają certyfikaty przyznawane przez niezależne gremia konsumenckie. Warto przytoczyć podstawowe zalety poszczególnych rusztowań jezdnych:

 • Akala Faraone – to rusztowania przejezdne aluminiowe produkowane zgodnie z normą EN 1004 regulującą konstrukcję, użytkowanie i konserwację ruchomych konstrukcji. Produkty te są dostosowane do potrzeb wielu klientów – zarówno indywidualnych, jak i przemysłowych.
 • Altrad Mostostal – w naszej ofercie posiadamy kilka modeli rusztowań tego producenta, m.in.:
 • MP 2000 – profesjonalna platforma robocza o znacznych rozmiarach, sprawdzająca się przy dużych realizacjach – dzięki temu na rusztowaniu może pracować więcej niż jeden pracownik,
 • MP 1000 – standardowa wersja, w której mogą Państwo dopasować wysokość roboczą i sposób połączeń,
 • MP 800 – rusztowanie jezdne aluminiowe przeznaczone do ciężkich prac montażowych, które jest szczególnie lekkie i łatwe w transporcie.
 • Layher – to rusztowania jezdne aluminiowe łączące w sobie trwałość i niezawodność działania. Spełniają one niezbędne normy i wymogi, takie jak: BGV C22 oraz DIN 4422. Warto zauważyć, że gwarancję bezpieczeństwa podczas ich użytkowania poświadczają stowarzyszenia zawodowe i instytucja TUV. W przypadku tego producenta, oprócz rusztowań przejezdnych, mogą Państwo nabyć akcesoria poszerzające możliwości produktów, takie jak kładki aluminiowe (spełniające funkcje podestów kontrolnych i konserwacyjnych) czy konsole rozszerzające, które zwiększają powierzchnię najwyższego piętra rusztowania.
 • Krause – to rusztowania przejezdne aluminiowe przeznaczone do wykonywania profesjonalnych prac budowlanych i do użytku indywidualnego. W naszym sklepie znajdą Państwo rusztowania Stabilo,które są w stanie utrzymać 200 kg/m2 na swoich podestach roboczych. Pozostałe rusztowania półprofesjonalne to modele takie jak ProTec oraz ClimTec, nadające się świetnie do drobnych prac remontowych.

Rusztowania przejezdne – zalety

Rusztowania przejezdne aluminiowe to asortyment ułatwiający pracę wielu przedsiębiorstwom. Jest to coraz bardziej popularne wyposażenie ze względu na zalety, takie jak:

 • lekkość i łatwość przemieszczania,
 • szybki montaż i demontaż bez użycia narzędzi,
 • możliwość konfiguracji wysokości i szerokości przy części rusztowań,
 • wyjątkowa trwałość stalowych i aluminiowych elementów rusztowania,
 • odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych,
 • możliwość pracy na różnych wysokościach, w zależności od potrzeb,
 • wodoodporny materiał pomostów roboczych,
 • minimalna ilość potrzebnego miejsca podczas magazynowania i transportu,
 • możliwość zastosowania ich na nierównym terenie.

W ofercie firmy ARAD znajdą Państwo rusztowania jezdne aluminiowe w różnych konfiguracjach. Oznacza to, że część modeli może być dostosowywana m.in. pod kątem wysokości rusztowań czy akcesoriów poszerzających możliwości produktów. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na wszystkie zadane przez Państwa pytania!