Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia budowlane

Ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia budowlane

Ogrodzenia budowlane dostępne w naszej ofercie dostarczane są przez wiodących producentów ogrodzeń tymczasowych. Są wśród nich m.in. firmy Betafence i Heras, wielokrotnie doceniani producenci ogrodzeń przenośnych stosowanych w całej Europie. Dzięki współpracy z tymi zaufanymi i cenionymi dostawcami jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów, głównie z branży budowlanej, dostarczając na ich potrzeby ogrodzenia ażurowe i ogrodzenia pełne wykonane z blachy trapezowej.


W naszej ofercie znajdują się również bariery i zapory drogowe, a także ogrodzenia tymczasowe niezbędne do zabezpieczania imprez masowych czyli m.in.: barierki sceniczne, bariery policyjne i ogrodzenia przeciwtłumowe.

 

Ogrodzenia tymczasowe – bezpieczne i solidne
Oferujemy kompletne zestawy ogrodzeń zawierające panele, stopy, złączki, wsporniki, furtki i akcesoria służące do ich montażu. Nasi handlowcy pomagają dobrać sprzęt do potrzeb – uwzględniając takie czynniki jak np. przeznaczenie ogrodzenia, ale i grunt na którym będą stały. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ogrodzenia tymczasowe będą solidne, bezpieczne dla użytkowników i skutecznie zabezpieczą inwestycję przez osobami nieupoważnionymi. Dodatkowo w stałej ofercie dysponujemy akcesoriami – więc służymy pomocą, gdy jakiś element ogrodzenia zużyje się, zostanie uszkodzony lub się zgubi.

Dla organizatorów imprez masowych
W naszej ofercie znajdują się również rozwiązania na potrzeby imprez masowych, takie jak: bramki, kołowroty czy systemy kierowania ruchem. Na przykład Panele Publifor – rozwiązanie w systemie modułowym wykorzystywane na stadionach, ale też z powodzeniem na dworcach kolejowych, mogą mieć wiele innych zastosowań – np. w portach lotniczych, na terenach wojskowych oraz na placach budów wymagających specjalistycznego zabezpieczenia. Panele Publifor uzyskały aprobatę Komitetu Olimpijskiego. Organizatorom koncertów, festynów i imprez plenerowych oferujemy również barierki sceniczne i policyjne oraz barierki zaporowe różnego typu.


Wszystkie produkty z tej kategorii posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Nasi handlowcy oferują pomoc i doradztwo, dostosowując ofertę do specyfiki zamówienia.

Budowlane ogrodzenia ażurowe
Innym rodzajem ogrodzenia wykorzystywanego na imprezach masowych są ogrodzenia ażurowe. Ale to nie jedyna ich rola. Są także często stosowane na placach budów i w magazynach. Najpopularniejszym zastosowaniem ogrodzeń ażurowych jest tymczasowe wydzielenie przestrzeni zamkniętej. Wyróżnia je prosty i szybki montaż oraz demontaż.


Czym jest ogrodzenie ażurowe? To ocynkowana rama z rur, wypełniona w środku siatką. Rozmiar oczek siatki zależy od przeznaczenia ogrodzenia. Siatka o mniejszym prześwicie jest cięższa i utrudnia ewentualne wspięcie się na nią, dzięki czemu może znakomicie sprawdzić się przy zabezpieczeniu koncertów czy festiwali. Ogrodzenia ażurowe o rzadszym splocie mogą z kolei pełnić rolę informacyjną (w połączeniu z właściwym oznakowaniem) i zapewniać bezpieczeństwo pracownikom budowy oraz kierowcom, zapobiegając wypadkom (np. w miejscach, w pobliżu których jest przeprowadzany remont drogi lub chodnika, czy w otoczeniu placu budowy).

Z kolei zastosowanie ogrodzenia ażurowego w przestrzeniach magazynowych ułatwia efektywne zarządzanie wydzieloną powierzchnią i grupowanie zgromadzonych materiałów lub towarów. Stanowi również przeszkodę dla osób postronnych.

Zabezpieczenie imprezy masowej przy pomocy ogrodzenia ażurowego ułatwi wyznaczenie poszczególnych stref, dzięki czemu widzowie i obsługa wydarzenia będą w stanie szybko i bezkolizyjnie przemieszczać się po terenie widowiska.

Budowlane ogrodzenia pełne
Właściwe zabezpieczenie placu budowy to jedna z pierwszych i najważniejszych czynności w każdej inwestycji. Zgodnie z przepisami taki teren nie może stwarzać zagrożenia dla osób postronnych i pracowników. Świetnie się tu sprawdzi ogrodzenia pełne, z wykorzystaniem blachy trapezowej, które pozwala wydzielić i zabezpieczyć wybrany obszar.

Ogrodzenia pełne posiadają wiele zalet, które czynią je jednymi z najchętniej wybieranych ogrodzeń na polskich budowlach. Podobnie do paneli ażurowych i przestawnych, są łatwe w montażu i demontażu, a jednocześnie stabilne i odporne na podmuchy wiatru, dzięki osadzeniu na betonowych blokach. Nieprzezierność ogrodzeń pełnych zwiększa również bezpieczeństwo inwestycji – brak wglądu na teren budowy osób z zewnątrz może zmniejszyć prawdopodobieństwo kradzieży drogich przedmiotów i specjalistycznego sprzętu. Ogrodzenie pełne daje też możliwość montażu banerów reklamowych np. zachęcających do zakupu mieszkań w powstającej inwestycji.

 

Jeśli chcą Państwo poznać szczegółowe informacje o naszych rozwiązaniach, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Ogrodzenia ażurowe

Ogrodzenia ażurowe

Ogrodzenia pełne

Ogrodzenia pełne

Ogrodzenia specjalne

Ogrodzenia specjalne

Akcesoria

Akcesoria