Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Rusztowania fasadowe Layher

Rusztowania fasadowe Layher

Prawidłowo wzniesione rusztowanie musi charakteryzować się odpornością zarówno na wysokie temperatury, jak i na warunki atmosferyczne. Kluczową rolę odgrywa w tym wypadku nie tylko sam projekt konstrukcji, ale też materiał, z jakiego jest zrobiona. Ocynkowana stal oraz aluminium to materiały, z których wyprodukowane są elementy naszych rusztowań fasadowych Layher. Dzięki temu są one wytrzymałe, a na dodatek zapewniają bezpieczeństwo pracownikom. Ponadto system elewacyjnych rusztowań fasadowych Layher Blitz posiada wszelkie certyfikaty wymagane przez polskie i europejskie prawo budowlane.


Zastosowanie rusztowań fasadowych Layher

Dzięki wielu możliwym konfiguracjom elementów dodatkowych, ramowe rusztowania fasadowe Layher Blitz charakteryzują się z niezwykłą uniwersalnością. Konstrukcje te znakomicie nadają się do zróżnicowanych prac budowlanych, zarówno przy drobnych remontach, jak i zaawansowanych, wieloetapowych pracach, jak np. renowacja zabytków czy obiektów sakralnych.


Z czego wykonane są ramowe rusztowania fasadowe Layher Blitz?

Liczba elementów ramowego rusztowania fasadowego Layher Blitz jest ściśle uzależniona od rozmiarów i zastosowania planowanej konstrukcji. Niezależnie od przeznaczenia, rusztowania te zawsze składają się z sześciu niezbędnych, podstawowych elementów:

  • ramy pionowej,
  • podstawki śrubowej,
  • pomostu rusztowania,
  • poręczy,
  • stężenia,
  • krawężników.

Zapytania o rusztowania fasadowe Layher Blitz

Rusztowania fasadowe Layher to narzędzia „wielkogabarytowe”, które zazwyczaj stosuje się w przypadku zaawansowanych prac budowlanych oraz remontowych. Aby precyzyjnie określić zapotrzebowanie na elementy rusztowania, najlepiej skontaktować się z naszymi doradcami Klienta. Specjaliści firmy ARAD pomogą Państwu w oszacowaniu rozmiarów konstrukcji i liczby zamówionych elementów.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego i przesyłania zapytań na temat rusztowania fasadowego Layher.Zapytaj o produkty
Sortuj wg:
Nazwa
Cena