Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Drabiny

Drabiny aluminiowe

Firma Arad to czołowy dostawca drabin, który od wielu lat współpracuje z największymi producentami w Europie. Zajmujemy się sprzedażą zarówno drabin przemysłowych oraz budowlanych, jak i tych przeznaczonych do użytku domowego. Drabiny aluminiowe dostępne w naszym sklepie to zarówno ustandaryzowane, jak i nietypowe konstrukcje – oferujemy m.in. drabiny z podestami niezbędnymi do zachowania równowagi. Zapewniają one użytkownikowi pełne bezpieczeństwo.

Drabiny aluminiowe dostępne w naszym sklepie to również wyposażenie magazynowe, ewakuacyjne, szybowe i dielektyczne (przeznaczone do przemysłu chemicznego i elektrycznego). Podejmujemy się także zamówień indywidualnych – projektujemy i wykonujemy podesty stacjonarne oraz przejezdne, przeznaczone do obsługi maszyn i urządzeń.

Nasza oferta handlowa obejmuje drabiny aluminiowe o różnych rozmiarach i zastosowaniach, co sprawia, iż jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby naszych Klientów. Gwarantem jakości sprzedawanych produktów są liczne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Oferowane przez nas drabiny aluminiowe wyróżniają się korzystnym stosunkiem ceny do oferowanej jakości – współpracujemy z wiodącymi producentami drabin w Europie, na które zapewniamy pełną, trzyletnią gwarancję.

Oferta sprzedawanych przez nas drabin jest podzielona na cztery podstawowe kategorie: drabiny wolnostojące, drabiny przystawne, drabiny wielofunkcyjne i drabiny specjalne (magazynowe, kotwione, z tworzywa sztucznego, podesty oraz schody). Niezależnie od przeznaczenia wybranego modelu, wszystkie sprzedawane przez nas produkty spełniają niezbędne normy, potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania danego modelu.

Drabiny wolnostojące

W ofercie firmy Arad znajduje się wiele wolnostojących drabin aluminiowych. Rozbudowana oferta produktów z pewnością spełni oczekiwania zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Drabiny aluminiowe wolnostojące znajdują zastosowanie szczególnie przy pracach porządkowych i montażowych, w których szczególną uwagę poświęca się możliwości zamontowania stabilnego podestu. Szeroka gama rozwiązań skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i dla firm.

Drabiny aluminiowe z możliwością wchodzenia z jednej strony, wyposażone w stabilny podest, znajdują z kolei zastosowanie przy pracach porządkowych oraz montażowych (modele Domus, Lady i drabiny domowe). Każdy model drabiny wolnostojącej spełnia wymagane normy bezpieczeństwa – kupującemu pozostaje wówczas jedynie wybór drabiny zgodnej z jego preferencjami.

Drabiny przystawne

Jednym z najpopularniejszych zastosowań drabiny przystawnej jest stworzenie przejścia pomiędzy poszczególnymi poziomami na placach budowy i w zakładach przemysłowych. To prosta i bardzo lekka konstrukcja, stosowana również w przypadku samochodów z plandekami i wejść do studzienek kanalizacyjnych. Jeśli do drabiny przystawnej zostaną doczepione haki dachowe, może ona zostać zawieszona na kalenicy dachu. Drabiny aluminiowe przystawne znakomicie nadają się do częstego transportu, zarówno w dużych pojazdach, jak i samochodach osobowych.

Drabiny wielofunkcyjne

Drabiny aluminiowe wielofunkcyjne, o licznych możliwościach konfiguracyjnych, znajdują zastosowanie w wielu rozmaitych sytuacjach. Są bardzo łatwe zarówno w użyciu, jak i montażu, dzięki czemu stanowią doskonały wybór w sytuacjach, w których wygoda liczy się tak samo jak funkcjonalność. Drabiny wielofunkcyjne to uniwersalne narzędzie, które nierzadko pozwala uniknąć sięgania po większą ilość sprzętu. Rozwiązanie to jest użyteczne zwłaszcza w przypadku klientów przykładających szczególną uwagę do wygody użytkowania, przechowywania oraz transportu. Drabina wielofunkcyjna może wówczas zastąpić kilka narzędzi, którego cena stanowi wówczas zaledwie ułamek kosztów.

Drabiny specjalne do zadań nietypowych

Drabiny specjalne, stosowane w różnych gałęziach przemysłu, to narzędzia o profesjonalnym przeznaczeniu. Odwrotnie niż w przypadku drabin wielofunkcyjnych, konstrukcje te projektowane są z myślą o ściśle określonym celu. Wśród wielu drabin specjalnych oferowanych przez firmę Arad, znaleźć można m.in. strażackie, kominiarskie, dachowe, nasłupowe, halowo-montażowe i przeznaczone do mycia okien. Każda z powyższych drabin jest ściśle dostosowana do specyfiki wykonywania danej pracy, co czyni z niej doskonały wybór dla fachowców, wykonujących regularnie takie same zadania.

Szukasz właściwej drabiny aluminiowej? Skontaktuj się z naszymi specjalistami! Doradcy klienta firmy ARAD pomogą Ci w dobraniu najbardziej odpowiedniego modelu, który posłuży Ci przez wiele lat.

Drabiny wolnostojące

Drabiny wolnostojące

Drabiny przystawne

Drabiny przystawne

Drabiny specjalne

Drabiny specjalne