Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Schody aluminiowe

Schody aluminiowe

Schody dostawne w fabrykach lub magazynach muszą być odporne na wiele czynników. Do najważniejszych należy zaliczyć intensywną eksploatację, a czasem także wyjątkowo niskie lub wysokie temperatury. Jeśli na dodatek schody te znajdują się na zewnątrz, powinny też być na tyle wytrzymałe, by bez szwanku przetrwać różne warunki pogodowe.

Mamy to na uwadze, dlatego w ARAD oferujemy naszym Klientom solidne schody przystawne z aluminium, o różnych parametrach. Wysoka wytrzymałość naszych schodów to jeden z powodów, dla których cieszą się one popularnością wśród Klientów. Poza tym, dzięki nim można zyskać wygodny dostęp do wysoko położonych miejsc.

Schody przystawne z aluminium

Schody przystawne dostępne w ARAD nie ulegają zniszczeniu nawet wtedy, gdy są narażone na działanie deszczu czy śniegu. To zasługa przede wszystkim zastosowanego materiału – aluminium nie niszczy się łatwo i sprawia, że konstrukcja może służyć przez wiele lat bez żadnych uszkodzeń. Właśnie dlatego warto decydować się na nasze aluminiowe schody dostawne, które szczególnie dobrze sprawdzają się w magazynach.

Jak wybrać aluminiowe schody dostawne?

Znalezienie modelu schodów z aluminium, który idealnie sprawdzi się w danych warunkach, warto oprzeć na kilku czynnikach. Jednym z ważniejszych jest wielkość pomieszczenia – wysokość schodów zależy od tego, na jak duże kondygnacje trzeba będzie się dostać.

Istotna jest też kwestia bezpieczeństwa, o której powinien pamiętać każdy kierownik magazynu. Schody przystawne powinny być wyposażone w wygodne poręcze. Dzięki nim prawdopodobieństwo upadku z dużej wysokości znacznie się zmniejszy. Ponadto schody dostawne muszą spełniać wymagane normy bezpieczeństwa. Każdy model dostępny w ofercie ARAD jest z nimi zgodny.

Schody przystawne z aluminium

W naszej ofercie można znaleźć schody dostawne z aluminium w dwóch różnych wersjach. Niektóre parametry w każdym z nich mogą być dostosowywane do preferencji Klienta.

Schody przystawne SAS

Te schody dostawne mają obustronne poręcze i pozwalają pracownikom z łatwością dostać się do wyżej położonych kondygnacji magazynu. Model SAS składa się ze stopni o głębokości 30 cm, które umożliwiają wygodne wchodzenie i schodzenie. Mogą one być szerokie na 80 cm, 100 cm lub 120 cm. Im szersze, tym większy staje się komfort użytkowania. Każdy klient firmy ARAD może wybrać taki wariant, jaki najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Cała konstrukcja ma kąt nachylenia 45° i można się po niej komfortowo przemieszczać nawet trzymając w rękach towar. Co ważne, w zależności od Państwa wymagań i potrzeb, możemy zabudować podest z bramką bezpieczeństwa.

Schody przystawne z podestem SG 45

Kolejny model, który Państwu proponujemy również został tak skonstruowany, by móc zapewnić pracownikom magazynu wygodny dostęp do wyżej położonych towarów. Schody dostawne SG 45 składają się z drabiny o szerokości 58 cm/80 cm oraz zamontowanych do niej poręczy. Model ten ma stopnie o głębokości 15 cm. Ponadto na życzenie Klienta montujemy podest. Ma on szerokość 60/80 cm.

 

Jeśli są Państwu potrzebne solidne schody przystawne, które sprawdzą się w magazynie, w ARAD można je znaleźć w atrakcyjnej cenie. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiedni model, spełniający Państwa oczekiwania.

Zapytaj o produkty
Sortuj wg:
Nazwa
Cena