Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Szalunki

W kategorii szalunków ściennych i szalunków stropowych dostosowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Jeśli chodzi o dźwigary drewniane oraz podpory stropowe dysponujemy pełną gamą asortymentu, co pozwala na optymalne zestawienie kompletu szalunku stropowego. Szalunek złożony z oferowanych przez nas materiałów daje klientowi komfort prowadzenia prac, zarówno w przy montażu, jak i demontażu. Podpory stropowe i dźwigary drewniane z naszej oferty pochodzą od różnych producentów, co pozwala na dopasowanie najlepszej z punktu widzenia klienta opcji, zarówno pod względem ceny, jak i zoptymalizowania jej w stosunku do jakości. Wszystkie towary z naszej oferty wykonane są z najwyższej jakości półproduktów, tak, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.
W kategorii „Szalunki” oferujemy takie produkty, jak: szalunki stropowe; szalunki ścienne; systemy zabezpieczeń przed upadkiem; akcesoria.
Szalunki stropowe zawierają słupki, wsporniki, zaciski, sklejki, głowice, podpory, płyty i dźwigary. W grupie szalunków ściennych znajdują się takie artykuły jak: grodzice, nakrętki kołnierzowe, ściągi, płyty i zamki szalunkowe, narożniki wewnętrzne i przegubowe. Systemy zabezpieczeń przed upadkiem to doskonały produkt zapewniający bezpieczeństwo podczas prac dekarskich. System zapewnia bezpieczeństwo pracy na wysokościach eliminując jednocześnie niewygodę stosowania np. szelek zabezpieczających. Dodatkowo w ofercie kategorii „Szalunki” dysponujemy szerokim wachlarzem produktów do prac murarskich i tynkarskich.

Szalunki stropowe

Szalunki stropowe

Szalunki ścienne

Szalunki ścienne