Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Rusztowania fasadowe, rusztowania Plettac

Rusztowania fasadowe

Rusztowania elewacyjne to nieodzowny element wielu prac budowlanych. Są niezbędne w przypadku wykonywania działań na zewnątrz budynków, a ich modułowa budowa ułatwia tworzenie nawet bardzo wysokich i skomplikowanych konstrukcji. Rusztowania fasadowe umożliwiają precyzyjną regulację wysokości stelażu, co zauważalnie przekłada się na komfort pracy na wyższych kondygnacjach.

Rusztowania elewacyjne – zastosowanie i przeznaczenie

Rusztowania fasadowe doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach i ułatwiają wykonywanie szerokiego spektrum rozmaitych prac na wysokościach. Przykładami działań, w których  rusztowania elewacyjne zazwyczaj okazują się niezbędne, są m.in. prace dociepleniowe czy układanie kamienia. Niepodważalnym atutem rozmaitych modeli rusztowań jest również możliwość instalacji wciągarek, które znacznie usprawniają przeprowadzanie podjętych prac.

Jakie rusztowania fasadowe znajdują się w naszej ofercie?

W ofercie naszej firmy znajduje się wiele rusztowań uznanych marek, takich jak Layer, Altrad Mostostal (Baumann) oraz systemy Plettac.

Layher Blitz

Rusztowania fasadowe Layher Blitz to jedne z najpopularniejszych konstrukcji tego rodzaju. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas zaawansowanych prac remontowych, jak i prostych czynności wykończeniowych. Rusztowania te składają się z sześciu podstawowych rodzajów elementów: ram pionowych, podstawek śrubowych, pomostów, poręczy, stężeń i krawężników. Na życzenie klienta, aluminiowe elementy rusztowania Layher Blitz mogą zostać wymienione na ocynkowane części ze stali. Obie wersje rusztowania charakteryzują się wysoką odpornością na wysokie temperatury i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Altrad Mostostal

Altrad Mostostal to rusztowania elewacyjne polskiej produkcji, cechujące się dużą stabilnością oraz prostotą montażu. System składa się z poręczy, ram, słupków, rygli, krawężników, pomostów, stężeń ukośnych, podstawek oraz łączników. Rusztowania fasadowe Altrad umożliwiają komfortowe docieplanie oraz malowanie nawet trudno dostępnych części budynków. Zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje bezpieczeństwo pracy nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Systemy Plettac

Rusztowania fasadowe Plettac to uniwersalny system, charakteryzujący się prostotą montażu i szeroką gamą możliwych akcesoriów. Dodatki te mają za zadanie ułatwić procesy związane z wykonywanymi pracami. W przypadku typowych elementów konstrukcyjnych, rusztowanie elewacyjne Plettac może zostać skompletowane natychmiast. Jeśli potrzebują Państwo mniej popularnych podzespołów, istnieje możliwość dokonania zamówienia indywidualnego. Elementy składowe systemu Plettac są uniwersalne i mogą być sparowane z większością dostępnych na rynku rusztowań.

Ramy przejść, dźwigary kratowe, łączniki oraz specjalistyczne narzędzia to nie jedyne oferowane przez nas produkty związane z rusztowaniami. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć również artykuły o charakterze pomocniczym, takie jak siatki osłonowe czy kontenery do transportu.

Wiarygodna firma, sprawdzone rozwiązania

Wszystkie rusztowania fasadowe, znajdujące się w naszej ofercie, spełniają wymagane w Polsce i Unii Europejskiej normy budowlane. Produkty te gwarantują niezbędne bezpieczeństwo, dzięki któremu zaplanowane prace będą odbywać się bez awarii i opóźnień.

Jeśli nie mają Państwo pewności co do treści składanego zamówienia, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami klienta. Przeprowadzą oni nie tylko szczegółową wycenę potencjalnego zakupu bądź wypożyczenia, lecz udzielą także sugestii w sprawie najlepszych wariantów rusztowań dla danego projektu.

Firma ARAD od ponad 20 lat współpracuje z inwestorami oraz deweloperami, zaopatrując ich w niezbędny sprzęt, taki jak ogrodzenia, rusztowania fasadowe, drabiny czy pomosty. Nasze doświadczenie zaowocowało licznym gronem stałych klientów, z którymi współpracujemy przy wielu projektach w kraju i za granicą. Dołącz do zadowolonych klientów firmy ARAD i skorzystaj z naszych usług podczas przyszłych prac i remontów.

Zapytaj o produkty