Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Rusztowania fasadowe, rusztowania Plettac

Rusztowania elewacyjne stosuje się do prac budowlanych na zewnątrz budynków. Elementy są przystosowane do zbudowania bardzo wysokich konstrukcji. Jeśli chodzi o zastosowanie, to najczęściej przydają się do prac dociepleniowych, ale również bardzo dobrze sprawdzają się jako stelaż dla robotników prowadzących prace przy układaniu z kamienia. Konstrukcja z rusztowań fasadowych daje możliwość zawieszenia wciągarek, co bardzo usprawnia prace budowlane.
Oferta firmy ARAD obejmuje produkty takich uznanych marek jak: Layher oraz Altrad Mostostal. Jeśli chodzi o Layher’a, jest to system Blitz, gdzie typowa konstrukcja składa się z sześciu podstawowych elementów: ramy, podstawki, pomostu, poręczy, stężeń i krawężników. Elementy są stalowe (ocynkowane) bądź aluminiowe, zależnie od wyboru klienta. Altrad Mostostal (dawniej: Baumann) oferuje system rusztowań rodzimej produkcji. Fabryka zlokalizowana jest w Siedlcach. Produkt jest łatwy w montażu i trwały dzięki zabezpieczeniu antykorozyjnemu.Proponujemy naszym klientom również inne systemy, takie, jak np. Plettac. W kwestii akcesoriów, oferujemy szeroką gamę wszelakich niezbędnych do zbudowania konstrukcji elementów, które są dostępne od razu lub (przy mniej popularnych częściach) – na specjalne zamówienie, do odbioru w dogodnych terminach.
Elementy są niezależne od systemu, co ma wielkie znaczenie, ponieważ mogą być używane również z innymi dostępnymi na polskim rynku systemami rusztowań.
W tej kategorii, oprócz takich elementów jak: ramy przejść, dźwigary kratowe, różnego rodzaju łączniki oraz specjalistyczne narzędzia, mogą Państwo znaleźć również takie artykuły jak siatki osłonowe, czy kontenery do transportu.

Zapytaj o produkty