Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Inne systemy rusztowań

Rusztowania Plettac

Prace budowlane, remonty i renowacje często wymagają stosowania konstrukcji, dzięki którym można wykonywać zadania na dużej wysokości. Wtedy warto rozważyć wybór rusztowania Plettac, dostępnego w ofercie naszego sklepu obok rusztowań takich marek jak Layher oraz Altrad Mostostal. Ten producent oferuje konstrukcje fasadowe, modułowe. W ARAD dostarczamy Klientom różne systemy rusztowań, dostosowane do ich potrzeb.

Rusztowania Plettac – rodzaje

Wybór właściwego rodzaju rusztowania Plettac powinien być uzależniony od zakresu oraz charakteru wykonywanych prac. Wśród konstrukcji tego producenta można znaleźć rusztowania:

  • fasadowe (ramowe) – to uniwersalny rodzaj konstrukcji, który jest często wybierany przez inwestorów m.in. ze względu na prosty sposób montażu; stosowanie tych rusztowań poleca się przy pracach budowlano-montażowych;
  • modułowe (w wersji metrowej i calowej) – to szczególny rodzaj rusztowania, ponieważ sprawdza się w przypadku niestandardowych prac, które wymagają specjalistycznych rozwiązań;

Wszystkie rusztowania Plettac mają parametry spełniające wymagane normy europejskie.

Jak wybrać właściwe rusztowanie?

Przy szukaniu modelu rusztowania, który sprawdzi się w danym przypadku, najlepiej zwrócić uwagę na kilka czynników. Jednym z nich jest charakter prac (np. montażowe, budowlane). Ważna jest też wysokość obiektu bądź pomieszczenia – od tego zależy, jak duża musi być wysokość robocza rusztowania. Ponadto istotne jest także obciążenie. Przykładowo, jeśli prace wymagają zastosowania ciężkich narzędzi lub innych elementów o dużej wadze, należy zastosować rusztowanie o większej wytrzymałości na obciążenie.

Wszystkim Klientom, którzy nie są pewni, jakie rusztowania Plettac będą odpowiednie w ich przypadku, chętnie udzielimy pomocy i zaproponujemy optymalne rozwiązanie. W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt z naszym Działem Sprzedaży lub o wysłanie zapytania bezpośrednio ze strony poniżej.


Zapytaj o produkty
Sortuj wg:
Nazwa
Cena