Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Podnośniki - Platformy

Proponowane przez nas podnośniki osobowe dzięki zastosowaniu aluminiowych kolumn są lekkie i wytrzymałe. Podnośniki Faraone, wymagają minimalnej energii podczas przemieszczania. Dwa silniki o mocy 500W pobierają energię zależnie od prędkości, bez zbędnego jej zużycia. Łagodna jazdę w podnośniku osobowym zapewniają dwa koła z silnikami elektrycznymi w technologii Mosfet (układ elektroniczny z przyśpiesznikiem nieaktywnym). Oferowane platformy podnośnikowe posiadają najnowsze rozwiązania techniczne w branży. Oferowane przez naszą firmę produkty często wykorzystywane są przez użytkowników jako platformy ruchome lub jako podest ruchomy czy podesty ruchome przejezdne.

W ofercie posiadamy następujące typy podnośników: podnośniki specjalne, podnośniki osobowe przejezdne, podnośniki osobowe stacjonarne, podnośniki towarowe oraz akcesoria.
Jeśli chodzi o podnośniki osobowe przejezdne, mają one zastosowanie wewnątrz hal produkcyjnych, ale mamy w ofercie również modele, które można użytkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Podnośniki osobowe stacjonarne są proponowane dla zastosowań przy pracach na wysokości są trwałe i mają kompaktowe rozmiary. Podnośniki towarowe są idealnym rozwiązaniem dla budownictwa i przemysłu. Podnośniki specjalne to odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie klientów. Jeśli chodzi o akcesoria, w ofercie znajdują się zarówno ramy najazdowe, jak i tzw. niwelator hydrauliczny, który pozwala na wielostopniową regulację poziomów. Wszystkie produkty z tej kategorii stanowią zróżnicowaną ofertę dla zróżnicowanych potrzeb naszych klientów.

Na naszej stronie znajdą Państwo cześć głównych produktów z serii ELEVAH.
Po naciśnięciu w link - przekieruję Państwa do katalogu podnośników. - KATALOG

Aby ułatwić Państwu wybór - proszę skorzystać z KONFIGURATORA

Zapytaj o produkty