Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Podnośniki - Platformy

Podnośniki i platformy osobowe

Proponowane przez nas podnośniki i platformy osobowe dzięki zastosowaniu aluminiowych kolumn są lekkie i wytrzymałe. W ofercie posiadamy następujące typy podnośników: podnośniki specjalne, podnośniki osobowe przejezdne i stacjonarne oraz podnośniki towarowe. Wszystkie platformy przenośnikowe dostępne w ARAD wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne stosowane w branży.

Podnośniki i platformy osobowe – oferta ARAD

W naszym sklepie można znaleźć podnośniki i platformy osobowe Faraone, które wymagają minimalnej energii podczas przemieszczania. Są wyposażone w dwa silniki o mocy 500 W – pobierają one energię zależnie od prędkości, bez zbędnego jej zużycia. Łagodną jazdę w podnośniku osobowym zapewniają dwa koła z silnikami elektrycznymi w technologii Mosfet (układ elektroniczny z przyśpiesznikiem nieaktywnym). W ARAD dostępne są różne modele podnośników tego producenta, by każdy Klient mógł wybrać taki, który całkowicie spełnia jego potrzeby.

Podnośniki i platformy osobowe tylko od sprawdzonego producenta

Nie bez powodu proponujemy Państwu podnośniki włoskiej marki Faraone. To producent o wieloletnim doświadczeniu – Sabatino Faraone już w 1969 roku założył firmę, zajmującą się rzemieślniczą produkcją aluminiowych drzwi i okien. Po ok. 50 latach firma znacznie się rozwinęła, stając się jednym z wiodących producentów takich rozwiązań jak podnośniki, drabiny, rusztowania. Obecnie Faraone ma 3 zakłady produkcyjne – we Włoszech, w Hiszpanii i Polsce, a swoje produkty oferuje w wielu europejskich krajach. Podnośniki i platformy osobowe tej marki są uważane za solidne i cieszą się dużą popularnością.

Podnośniki osobowe – rodzaje

Zależy nam na tym, by podnośniki i platformy osobowe były jak najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Dlatego oferujemy urządzenia marki Faraone różnego typu. W Arad można znaleźć:

  • podnośniki osobowe przejezdne – mają zastosowanie wewnątrz hal produkcyjnych, ale mamy w ofercie również modele, które można użytkować nie tylko we wnętrzach pomieszczeń, ale również na zewnątrz;
  • podnośniki osobowe stacjonarne – polecane do zastosowań przy pracach na wysokości; są trwałe i mają kompaktowe rozmiary;
  • podnośniki towarowe są idealnym rozwiązaniem dla budownictwa i przemysłu;
  • podnośniki specjalne – to odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie klientów.
  • podnośniki z platformą Picking – są to wózki służące do zbierania towarów, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego;
  • podnośniki Move – platformy samojezdne; część z nich została wyposażona w wysuwane kosze; są przeznaczone do użytku wewnętrznego;
  • podnośniki z napędem ręcznym – modele przeznaczone do użytku wewnętrznego.

Urządzenia serii Elevah oferowane w ARAD

Na naszej stronie znajdą Państwo część głównych produktów z serii Elevah, a dokładnie:

Wybór modelu podnośnika

Aby ułatwić Państwu znalezienie odpowiedniego modelu podnośnika, który sprawdzi się w danym zakładzie, radzimy skorzystać z Konfiguratora. Wystarczy wskazać w nim, jaka powinna być minimalna i maksymalna wysokość robocza podnośnika i jaki rodzaj maszyny jest potrzebny (samojezdny czy z napędem ręcznym). Należy również zaznaczyć, czy urządzenie ma być wyposażone w platformę Picking, czy nie. Po określeniu powyższych parametrów konfigurator znajdzie modele, które spełniają Państwa wymagania. Dzięki temu można szybko odszukać podnośnik, na jakim Państwu zależy.

Akcesoria do podnośników

W ARAD nasi Klienci znajdą nie tylko podnośniki i platformy osobowe, ale również akcesoria do nich. Ta kategoria produktów obejmuje zarówno ramy najazdowe, jak i tzw. niwelator hydrauliczny, który pozwala na wielostopniową regulację poziomów. Wybór akcesoriów jest zróżnicowany, by mógł odpowiadać na rozmaite potrzeby naszych Klientów.

 

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Zachęcamy też do zapoznania się z katalogiem podnośników.

Zapytaj o produkty