Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Ogrodzenia docelowe, ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia docelowe, ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia docelowe i ogrodzenia panelowe to wielofunkcyjne instalacje, które ułatwiają wydzielanie zamkniętych oraz półzamkniętych przestrzeni. Znajdują one zastosowanie nie tylko na placach budów czy parkingach – znakomicie sprawdzają się również podczas plenerowych wydarzeń kulturalnych oraz na boiskach sportowych. Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie ogrodzeń docelowych i panelowych, firma ARAD przygotowała całą gamę produktów, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Ogrodzenia docelowe – materiały, przeznaczenie, dodatki

Ogrodzenia docelowe z naszej oferty są barwione proszkowo oraz ocynkowane, dzięki czemu cechują się wyższą odpornością na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wszystkie ogrodzenia panelowe są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, określonych w palecie barw RAL.

Ze względu na prostotę i intuicyjność montażu, ogrodzenia panelowe doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku pomniejszych odbiorców indywidualnych, jak i w zaawansowanych projektach, wymagających rozległych nakładów finansowych. Ogrodzenia docelowe, które można u nas zamówić znajdują zastosowanie nie tylko przy zabudowie obiektów użyteczności publicznej, boisk oraz stadionów. Są niezastąpione również wtedy, gdy trzeba zapewnić bezpieczeństwo infrastrukturze związanej z komunikacją zbiorową.

Jak zabezpieczyć ogrodzenia docelowe?

O ile niektóre ogrodzenia panelowe mają pełnić rolę jedynie informacyjną, tj. wydzielać daną strefę w przestrzeni publicznej, część z nich ma zapewnić przynajmniej podstawowe bezpieczeństwo. W takiej sytuacji najlepszym wariantem będzie zamontowanie zamykanej furtki lub bramy samonośnej, przesuwnej bądź skrzydłowej. Rozwiązania te stanowią podstawową formę ochrony i utrudniają osobom niepowołanym wtargnięcie na grodzony teren.

Jeśli ogrodzenia panelowe mają stanowić barierę o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa, warto rozważyć nieco bardziej radykalne rozwiązania. W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć m.in. drut typu concertina, ostrzowy bądź żyletkowy, który jest stosowany w przypadku odgradzania obiektów o strategicznym znaczeniu (m.in. militarnym) oraz aresztów czy więzień.

Ogrodzenia dla małego budżetu

Jeśli ogrodzenia panelowe stanowią zbyt wielki wydatek, bądź nie widzą Państwo potrzeby instalowania kompletnego ogrodzenia docelowego, doskonałym rozwiązaniem może okazać się montaż siatki ogrodzonej. Jest to tańsza alternatywa, która na dodatek ma też inne, nietypowe zastosowania. Jednym z nich są tzw. piłkochwyty, montowane za bramkami na boiskach do piłki nożnej, dzięki którym piłka rzadziej wylatuje poza boisko.

Podobnie jak w przypadku pełnych ogrodzeń docelowych i panelowych, Klient może samodzielnie dostosować parametry zamawianej siatki. Może ona występować w wersji wyłącznie ocynkowanej bądź pokrytej wybranym kolorem z palety RAL.

Wybierz ogrodzenia docelowe od firmy ARAD

Ogrodzenia panelowe i docelowe pozwalają z łatwością wyłączyć określony teren z ogólnodostępnej przestrzeni. Oferowane przez firmę ARAD rozwiązania to solidne, proste w montażu instalacje, które na dodatek cechują się uniwersalnością – doskonale sprawdzają się zarówno przy drobnych pracach budowlanych, jak i rozległych, wieloetapowych inwestycjach. Pomagają również w sprawnej organizacji rozmaitych imprez masowych i są niezastąpione na orlikach oraz boiskach wielofunkcyjnych.

Decydując się na zakup konstrukcji tego rodzaju, warto zaufać doświadczonym ekspertom. Nasza firma działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z licznymi deweloperami, inwestorami oraz instytucjami samorządowymi. Nasz zespół doradców Klienta składa się z wysoce wykwalifikowanych specjalistów, których zadaniem jest udzielanie kompleksowych porad m.in. dotyczących kwestii związanych z organizacją zabezpieczenia placu budowy. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem – zachęcamy do kontaktu i gwarantujemy, że nasze ogrodzenia docelowe i ogrodzenia panelowe z pewnością spełnią Państwa oczekiwania!

Zapytaj o produkty
Sortuj wg:
Nazwa
Cena