Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Aktualności

2021-05-26

Bezpieczeństwo imprez masowych i eventów z ARAD

Nasza firma zajmuje się rusztowaniami od 25 lat. Przez ten czas udało nam się rozwijać w wielu branżach takich jak budownictwo, przemysł, usługi i event. To właśnie w branży eventowej działamy już od 10 lat, a tym samym mamy za sobą wiele wspaniałych projektów widowisk kulturalnych, koncertów i imprez masowych. W naszej ofercie można znaleźć wykonanie scen, estrad, widowni i zabezpieczenie imprez masowych, terenu ogrodzeniami tymczasowymi.

W jaki sposób podesty i schody aluminiowe zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy? 2020-08-28

W jaki sposób podesty i schody aluminiowe zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy?

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest kluczowym i jednym z najważniejszych aspektów przy projektowaniu konstrukcji służących do pokonywania różnic wysokości. Schody aluminiowe, zarówno przystawne, jak i przestawne, czy zainstalowane na trwale, są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkownikowi. Sprawdź więcej! 

Informacja 2020-03-17

Informacja

Drodzy Klienci i Kontahenci.

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju, pragniemy poinformować o zmianie systemu naszej pracy. Prosimy o zapozanie się z komunikatem dotyczącym procedur w zakresie ochrony przed koronawirusem. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie oraz drogą mailową. Zostań w domu.

Rusztowanie przejezdne, fasadowe, przestrzenne – zapoznaj się z rodzajami rusztowań 2020-01-21

Rusztowanie przejezdne, fasadowe, przestrzenne – zapoznaj się z rodzajami rusztowań

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje rusztowań: rusztowanie fasadowe, rusztowanie przestrzenne, rusztowanie przejezdne.

Rusztowania fasadowe
używane są głównie do prac przy elewacjach budynków. Tego typu konstrukcja rusztowania zapewnia wygodną i bezpieczną pracę na dużych powierzchniach, rusztowanie fasadowe jest stabilne, dogodne w komunikacji między poszczególnymi poziomami i pionami, zabezpiecza zarówno pracowników, jak i przechodniów.