Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja
Rusztowanie przejezdne, fasadowe, przestrzenne – zapoznaj się z rodzajami rusztowań

Rusztowanie przejezdne, fasadowe, przestrzenne – zapoznaj się z rodzajami rusztowań

Rodzaje rusztowań – klasyfikacja.Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje rusztowań:

- rusztowanie fasadowe,

- rusztowanie przestrzenne,

- rusztowanie przejezdne.

 

Rusztowania fasadowe
używane są głównie do prac przy elewacjach budynków. Tego typu konstrukcja rusztowania zapewnia wygodną i bezpieczną pracę na dużych powierzchniach, rusztowanie fasadowe jest stabilne, dogodne w komunikacji między poszczególnymi poziomami i pionami, zabezpiecza zarówno pracowników, jak i przechodniów.

 

Rusztowania przestrzenne
są konstrukcją 3D – można je rozbudowywać we wszystkich trzech wymiarach, stąd sprawdzają się do wszechstronnego wykorzystania. Nadają się świetnie nawet do niestandardowych zastosowań, a możliwości rozbudowy są praktycznie nieograniczone. Najczęstsze realizacje to zabudowa nietypowych obiektów, jak np. obiekty sakralne, silosy oczyszczalni, kominy, mosty, statki, czy konstrukcje sceniczne na potrzeby eventów.

 

Rusztowania przejezdne
to rodzaj konstrukcji polecany przy niewielkich zakresach robót. Rusztowania wieżowe sprawdzają się równie dobrze wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Lekka aluminiowa konstrukcja oraz elementy jezdne [kółka] pozwalają na dużą mobilność konstrukcji dając duży komfort pracy. Są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalnych zastosowań, jak i do drobnych prac remontowych.

 

Oferowane przez ARAD rusztowania fasadowe oraz przestrzenne, jak również przejezdne są w pełni profesjonalnym narzędziem przy pracach budowlanych. Rusztowania są zaprojektowane tak, aby wychodzić naprzeciw potrzebom fachowców budowlanych. Są zgodne z zasadami ergonomii, tak więc znacznie poprawiają komfort pracy, a przy tym posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa.


Sprawdź rusztowania na -> www.arad.pl/oferta-rusztowan-ogrodzen

 

Tekst: Sylwia Masłowska
Konsultacja: Anna Stelmach-Smug