Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Bezpieczeństwo imprez masowych i eventów z ARAD!

Nasza firma zajmuje się rusztowaniami od 25 lat. Przez ten czas udało nam się rozwijać w wielu branżach takich jak budownictwo, przemysł, usługi i event. To właśnie w branży eventowej działamy już od 10 lat, a tym samym mamy za sobą wiele wspaniałych projektów widowisk kulturalnych, koncertów i imprez masowych. W naszej ofercie można znaleźć wykonanie scen, estrad, widowni i zabezpieczenie imprez masowych, terenu ogrodzeniami tymczasowymi.  


Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Co sprawia, że nasze sceny są naprawdę bezpieczne? To konstrukcje zaprojektowane w odpowiedni sposób, z uwzględnieniem warunków pogodowych jakie możemy spotkać w danej lokalizacji. Monolityczna bryła konstrukcji, w której podest sceniczny, ściany i dach są ze sobą sztywno połączone zapewnia bezpieczny udział w wydarzeniu dla artystów, widowni i całego sprzętu, który się znajduje w obrębie sceny. Firma ARAD na potrzeby każdego zlecenia wykonuje odpowiedni projekt poparty obliczeniami statyczno-wytrzymałościowymi, które uwzględniają silny wiatr, czy opady atmosferyczne. Ponadto korzystamy ze sprawdzonego systemu rusztowań Layher, którego jakość potwierdzona jest przez certyfikaty i uznawana na całym świecie.

Równie ważnym aspektem bezpieczeństwa podczas imprez masowych jest wydzielenie odpowiednich stref i dróg ewakuacyjnych. W tym celu świetnie sprawdzają się ogrodzenia tymczasowe, zaporowe i sceniczne. Ogrodzenie nie tylko spełnia rolę wytyczenia i ograniczenia przestrzeni, ale również ułatwia kierowanie i panowanie nad tłumem. Przy odpowiednim ułożeniu barier, możemy wydzielić mniejsze strefy, a tym samym zapewnić bezpieczeństwo i mniejsze tłoczenie się uczestników. Powinniśmy na to zwracać szczególną uwagę w czasach pandemii, gdy zależy nam na zachowaniu bezpiecznej odległości między osobami.


Dlaczego jesteśmy najlepsi w branży?

Na to miano możemy sobie pozwolić ze względu na profesjonalizm, którym się kierujemy. Ponadto dysponujemy szerokim asortymentem różnych systemów Layher, które pozwalają na tworzenie konstrukcji spełniających oczekiwania naszych klientów. Sceny budowane z rusztowania modułowego pozwalają na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Do każdej sceny tworzona jest odpowiednia dokumentacja projektowa, która obejmuje obliczenia techniczne, opis i rysunki wykonawcze. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i wyspecjalizowana kadra to klucz do sukcesu, który pozwala nam na współprace przy największych widowiskach w Polsce.