Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Rusztowania fasadowe Altrad

Rusztowania fasadowe Altrad to nowe możliwości

Rusztowania fasadowe cechują się dużą stabilnością konstrukcyjną i prostotą montażu, nawet w przypadku dużych powierzchni. Sprawdzają się znakomicie w przypadku prac renowacyjnych czy budowlanych. Dzięki nim robotnicy mogą w prosty sposób malować, docieplać czy tynkować dowolne części budynków – nawet trudno dostępne miejsca. Rusztowania fasadowe Altrad umożliwiają stworzenie bezpiecznej konstrukcji budowlanej o dowolnej powierzchni i kształcie, pasującej do różnego typu budynków. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości.

Rusztowania fasadowe – jakie elementy wchodzą w ich skład?

System rusztowań fasadowych Altrad składa się z następujących elementów:

  • poręczy – stabilizują i usztywniają całą konstrukcję, zabezpieczając ją przed drganiami, wiatrem czy zderzeniami, umożliwiają też bezpieczną komunikację na wyższe poziomy rusztowania,
  • ram – zapewniają bezpieczeństwo w pracy na wysokościach, dzięki nim pracownik może poczuć się komfortowo i swobodnie wykonywać swoje zadania,
  • słupków – umożliwiają montaż konstrukcji rusztowania,
  • rygli – służą do wsparcia stalowych i drewnianych podestów tworzących platformy robocze,
  • krawężników – zapobiegają upadkom osób, narzędzi lub materiałów budowlanych z podestów,
  • pomostów – umożliwiają obecność osób na rusztowaniu,
  • stężeń ukośnych – usztywniają konstrukcję rusztowania,
  • podstawek – wpływają na łatwiejsze rozmieszczenie elementów rusztowania,
  • łączników – używane są w celu połączenia dwóch rur.

Każdy z powyższych elementów wpływa istotnie na bezpieczeństwo i funkcjonalność konstrukcji marki Altrad znajdujących się w naszej ofercie.

Bezpieczne rusztowania fasadowe Altrad

Jesteśmy firmą, która na każdym etapie obsługi klienta stara się spełniać jego potrzeby i sprostać jego oczekiwaniom. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalne rusztowania fasadowe. Altrad to jedna z marek dostępnych w sklepie ARAD. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Mogą Państwo liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów z działu sprzedaży, którzy udzielą niezbędnych informacji i pomogą w doborze sprzętu, nawet do najbardziej wyspecjalizowanych zleceń!

Zapytaj o produkty
Sortuj wg:
Nazwa
Cena