Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Drabiny wielofunkcyjne

Drabiny wielofunkcyjne

Drabina wielofunkcyjna przyda się w każdym domu czy firmie. Takie narzędzie jest niezastąpione nie tylko w branży budowlanej, lecz także np. w przedsiębiorstwach zajmujących się oklejaniem witryn, sklepach z odzieżą czy magazynach, gdzie część towaru składowana jest na wysokich półkach. Drabiny doskonale sprawdzą się także przy malowaniu sufitów lub montowaniu żyrandoli. To wyjątkowo wszechstronne urządzenia. Znacząco ułatwią wieszanie firanek czy mycie okien. Dzięki wielu możliwościom zastosowania w różnych wariantach ustawienia, sprawdzą się nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach.

Drabiny przegubowe – (nie)wielka pomoc

Drabiny wielofunkcyjne - przegubowe można śmiało stosować jako drabiny przystawne lub dwustronne wolnostojące. Doskonale sprawdzą się też jako pomost (do 86 cm wysokości), co sprawia, że wszelkie prace remontowe można wykonać w szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób. Drabina po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki temu bez najmniejszych problemów da się ją zmieścić do bagażnika samochodu.

Drabiny dwuelementowe

Ten rodzaj drabiny może służyć jako drabina przystawna i wolnostojąca. Każdy model wyposażony jest w specjalny element łączący, który zabezpiecza przed rozłączeniem się części drabiny w transporcie. Wygodne szczeble o szerokości 30 cm zapewniają stabilną i bezpieczną pozycję. Dodatkowo niektóre drabiny dwuelementowe posiadają pasek umożliwiający bezpieczne zamocowanie jej do ściany.

Drabiny trzyelementowe

Wyjątkowo praktyczny model, który może być używany jako drabina przystawna, wolnostojąca lub rozsuwana. Na dodatek dzięki przemyślanej konstrukcji, to narzędzie jako jedno z niewielu dostępnych na rynku, może być bezpiecznie ustawiane na schodach. Maksymalny zasięg drabiny trzyelementowej w formie przystawnej to ponad 10 metrów.

Drabiny teleskopowe

Drabiny teleskopowe mogą być używane jako przystawne lub wolnostojące. Większość modeli nadaje się także do wykonywania niewygodnych prac np. na klatkach schodowych. Wyposażone są w bezpieczny i ergonomiczny uchwyt do blokowania pozycji drabiny. Aluminiowa drabina teleskopowa dodatkowo posiada łatwo demontowany podest ze stopniami oraz zabezpieczającą poręczą. Drabiny wykonane z aluminium są stosunkowo lekkie, co jest ogromnym plusem jeśli chodzi o ich transport.

Dlaczego warto zainwestować w zakup drabiny wielofunkcyjnej?

Drabiny wielofunkcyjne to niezwykle przydatne narzędzia. Ich niewątpliwym atutem jest wielozadaniowość oraz bezpieczeństwo. Wszystkie nasze narzędzia oraz urządzenia posiadają niezbędne atesty. Do ich produkcji niejednokrotnie wykorzystujemy najnowsze technologie.

Drabiny wielofunkcyjne, teleskopowe, kilkuelementowe i wolnostojące – pełna oferta

Firma Arad od wielu lat współpracuje z wiodącymi dostawcami sprzętu i narzędzi budowlanych zarówno z Polski, jak i z całej Europy. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi, rusztowań, urządzeń, systemów magazynowych i wielu innych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • drabiny wolnostojące do użytku domowego, jedno i dwustronne,
  • drabiny przystawne – niezastąpione przy różnego rodzaju pracach budowlanych,
  • drabiny wielofunkcyjne, teleskopowe, przegubowe oraz takie składające się z kilku elementów,
  • drabiny specjalne przejezdne, nadachowe, nasłupowe, ewakuacyjne czy też stworzone specjalnie z myślą o myciu okien. Dodatkowo znajdziesz też u nas drabiny wykonane nie z aluminium, ale z tworzywa sztucznego.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą wybrać najlepszy sprzęt, który doskonale się sprawdzi w danych warunkach. Ponadto kupując w Arad, nasi Klienci zyskują gwarancję niezawodności i wytrzymałości wszystkich naszych produktów.

Sortuj wg:
Nazwa
Cena