Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

ARAD na podium międzynarodowych mistrzostw

Pod koniec kwietnia reprezentacja naszej firmy wzięła udział w międzynarodowych mistrzostwach montażystów rusztowań. Nasz zespół rywalizował z drużynami z całej Europy m.in. Litwy, Łotwy, Estonii czy Rosji. Byliśmy jedyną reprezentacją z Polski i miło nam poinformować, że wróciliśmy do kraju z brązowym medalem.

Mistrzostwa w montażu rusztowań odbyły się w Wilnie na Litwie w ramach targów budowlanych LITEXPO, na które ekipa ARAD została zaproszona przez Baltic Scaffolders Association. W rywalizacji wzięły udział zespoły specjalistów z całej Europy. My startowaliśmy w rywalizacji po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni. Apetyt rośnie i za rok chcielibyśmy sięgnąć po więcej.

Warto dodać, że rywalizacja zespołów w stawianiu rusztowań to możliwość zaprezentowania profesjonalizmu i wysokich kompetencji w obszarze, który ma znaczenie dla każdej inwestycji. Rusztowania, to ważny element budowy czy modernizacji – od niego zależy sprawna realizacja projektu, ale przede wszystkim, bezpieczeństwo pracujących osób.

W mistrzostwach montażystów rusztowań wzięło udział kilkanaście ekip – w tym tylko jedna z Polski. Zadanie polegało na zamontowaniu w określonym czasie konstrukcji z rusztowania Layher Allround. Konkurencja była bardzo silna i wszyscy walczyli do końca. Nasz zespół w składzie Adrian Ardeli, Wojtek Dębicki, Grzesiek Gałka, Krzysiek Kozyra, Kuba Pałys i koordynator Piotrek Niezgoda wykazał się precyzją, dokładnością, umiejętnością pracy pod presją czasu i zajął trzecie miejsce – zdobywając tym trzecie miejsce.

To dla nas ważne wyróżnienie, bo potwierdza, że nasza dbałość o jakość i staranność w pracy czyni z naszej firmy mocnego gracza także na międzynarodowej arenie.

Mistrzostwa w montażu rusztowań - WilnoMistrzostwa w montażu rusztowań - WilnoMistrzostwa w montażu rusztowań - WilnoMistrzostwa w montażu rusztowań - Wilno