Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja
Arad
Aradrusztowania, ogrodzenia

Arad: rusztowania, ogrodzenia

Firma ARAD oferuje artykuły branży budowlanej, takie, jak: rusztowania (elewacyjne i przejezdne), ogrodzenia (tymczasowe i docelowe), windy dekarskie, drabinyszalunki i inny asortyment związany z budownictwem. Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i wynajem rusztowania. Wrocław i okolice do 150km to główny obszar naszego działania związanego z wynajmem wyżej wymienionych produktów. Rusztowania oferujemy wraz z pełną obsługą: montażu, demontażu. Naszym klientom zapewniamy również transport sprzętu. Sprzedaż ogrodzeń prowadzimy zaopatrując się u dostawców krajowych i zagranicznych, również renomowanej firmy Betafence.

Proponujemy naszym klientom sprzedaż rusztowań zarówno systemów dla zwykłych użytkowników oraz dla profesjonalnych wysoko specjalistycznych zastosowań. Zapraszamy do naszej siedziby: Źródła, ul. Muzyczna 2, (k. Wrocławia, województwo dolnośląskie), tel. 71 335 20 50. Nasi doradcy techniczno-handlowi zaproponują Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa oraz doboru jak najlepszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb prowadzonych inwestycji czy realizacji.

Rusztowania i ogrodzenia firmy ARAD – bezpieczeństwo i komfort pracy ARAD od ponad 20 lat kompleksowo zaopatruje firmy budowlane i prywatnych inwestorów w niezbędny sprzęt. W swojej ofercie posiadamy m.in. rusztowania, ogrodzenia, windy dekarskie, drabiny i wiele innych. Naszym klientom proponujemy zarówno zakup artykułów budowlanych, jak i jego wynajem.

Rusztowania, drabiny i szalunki, czyli co jeszcze znajdziesz w naszym asortymencie?

Szeroka gama produktów ARAD umożliwia kompleksową i profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, a dostępne u nas produkty posiadają znak bezpieczeństwa „B” wydany przez IMBiGS w Warszawie. Wśród naszych towarów znajdziesz m.in.: rusztowania – przestrzenne, jezdne, fasadowe, ogrodzenia – tymczasowe, stałe, bariery zaporowe, drabiny – magazynowe, kotwione, szalunki budowlane, zsypy budowlane, zadaszenia, podnośniki – osobowe przejezdne lub stacjonarne, towarowe oraz specjalne, windy, wyciągarki, akcesoria, systemy magazynowe, sklejki szalunkowe.

Rusztowania i inne artykuły budowlane, czyli dlaczego warto wybrać ARAD?

Wszystkie artykuły dostępne w naszym sklepie i wypożyczalni posiadają odpowiednie normy i certyfikaty. Dotyczy to zarówno jakości wykonania sprzętu, jak i bezpieczeństwa. Możesz zamówić u nas rusztowania wraz z pełną obsługą obejmującą montaż oraz demontaż. Zapewniamy również transport sprzętu pod wskazywany adres. Nasze ogrodzenia pochodzą od uznanych polskich oraz zagranicznych dostawców, w tym m.in. z firmy Betafence. Doradcy ARAD chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu i podpowiedzą jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.

Rusztowanie na event/wydarzenie/imprezę?

Firma Arad zrealizowała wiele wydarzeń kulturalnych, sportowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Największe realizacje to przede wszystkim: 1) Konstrukcja pod scenografię - TV Day - Global Expo w Warszawie. 2) Konstrukcja pod dużą scenę (45 tys. osób) na ceremonię otwarcia na stadionie miejskim - The World Games 2017 we Wrocławiu. 3) Budowa 5 scen oraz konstrukcji towarzyszących na Sunrise Festival w Kołobrzegu (łącznie użyto 350 ton sprzętu). 4) Budowa konstrukcji dla widzów Mistrzostw Europy w Biathlonie. 5) Budowa sceny na Sylwestra we Wrocławiu. 6) Budowa konstrukcji na Europejską Stolicę Kultury 2016 we Wrocławiu i wiele innych!

Rusztowanie przestrzenne – konstrukcje o skomplikowanych kształtach. Bardzo często nazywane jest też rusztowaniem stojakowym lub choinkowym. Świetnie sprawdzi się w przypadku renowacji budynków o nietypowym wyglądzie. Zastosowanie tego typu sprzętu to doskonałe rozwiązanie w przypadku budowy konstrukcji wspornych np. pod mostami lub różnego typu wiaduktami. Rusztowanie przestrzenne może być także użyte jako nośnik pod billboardy i reklamy dużego formatu, a nawet jako konstrukcja sceny pod eventy. Elementy tworzące rusztowanie mają różne długości (od 0,73 m do 3,07 m), dzięki czemu możemy stworzyć zabudowę w pełni odpowiadającą Państwa potrzebom. W naszej ofercie można znaleźć dwa rodzaje rusztowań przestrzennych: Layher Allround oraz Altrad Mostostal Rotax.

Rusztowanie przejezdne – najlepszy wybór przy remoncie domu jednorodzinnego. Jeśli w trakcie planowanego remontu nie ma możliwości wykorzystania rusztowania elewacyjnego, dobrym rozwiązaniem będą konstrukcje jezdne. To wygodny i praktyczny wybór, zwłaszcza jeśli prace będą prowadzone na niewielkiej przestrzeni np. przy domu jednorodzinnym lub w jego wnętrzu. Tego typu rusztowania są stosunkowo lekkie, wykonane z najlepszych, bezpiecznych surowców. Dodatkowo posiadają koła, które ułatwiają transport rusztowania z jednego miejsca w drugie. Rusztowania przejezdne są łatwe w montażu. Nie wymagają żadnego dodatkowego sprzętu czy narzędzi, a budowanie konstrukcji jest bardzo intuicyjne.

Rusztowanie fasadowe – do prac na zewnątrz budynków. W branży budowlanej często stosuje się też rusztowanie elewacyjne. Przeznaczone jest do prac na zewnątrz budynków. Jego specjalna konstrukcja pozwala na bezpieczną pracę nawet na bardzo dużych wysokościach. Doskonale sprawdzi się np. przy docieplaniu budynków. Odpowiednio zbudowana konstrukcja, składająca się z rusztowań fasadowych, umożliwia zawieszenie między innymi wciągarek, co znacząco poprawia komfort pracy.

ARAD - jedna z największych firm we Wrocławiu według Wikipedia.org. Jeśli potrzebujesz rusztowania, ogrodzenia lub drabiny budowlanej – zapraszamy do kontaktu z firmą ARAD. Nasza siedziba znajduje się w Źródłach (k. Wrocławia - Dolny Śląsk) przy ul. Muzycznej 2, tel. 71 335 20 50. Doradzimy i podpowiemy, jaki sprzęt będzie najlepszy dla zakresu Twoich prac. Sprawdź nas!