Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja
Jak zrobić rusztowanie na klatce schodowej?

Jak zrobić rusztowanie na klatce schodowej? Podpowiadamy

Jak zawarto w rozporządzeniu dotyczącym bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych, przed rozpoczęciem działań należy zadbać o odpowiednie wyposażenie całego terenu, które będzie zgodne z panującymi wymaganiami konstrukcyjnymi i materiałowymi. Planujesz remont i nie wiesz, jak zrobić rusztowanie na klatce schodowej, aby usprawniło ono prace Twoich specjalistów, chroniąc ich jednocześnie przez upadkiem?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Zastanawiasz się, jak zrobić rusztowanie na klatce schodowej? Zadbaj o dobór odpowiedniego stelaża

W zależności od rodzaju wykonywanych prac, polscy i zagraniczni producenci oferują różnorodne modele rusztowania, które mogą zostać zainstalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Rusztowania skutecznie usprawnią roboty elewacyjno-konserwacyjne, zapewniając Twoim pracownikom wygodę i bezpieczeństwo działań podczas remontu klatki schodowej.

W asortymencie naszej marki dostępne są m.in. rusztowania z aluminium, które stanowią doskonałe rozwiązanie podczas takich robót elewacyjnych, jak malowanie czy gipsowanie. Zastanawiasz się, jak zrobić rusztowanie na klatce schodowej, które będzie cechowało się mobilnością? Nowoczesne instalacje mogą zostać wyposażone w kółka, co pozwoli Ci z kolei na łatwe przemieszczenie konstrukcji w dowolne miejsce.

Warto także dodać, że proponowane przez naszych specjalistów rusztowania cechują się szybkością montażu i demontażu, które można przeprowadzić bez użycia narzędzi. Stelaże te pozostają także niezwykle trwałe i odporne na działanie szkodliwych czynników, związanych np. z niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi.

W ofercie firmy Arad dostępne są rusztowania takich marek, jak Faraone, Altrad, Layher oraz Krause.

Jak zrobić rusztowanie na klatce schodowej? Pamiętaj o niezbędnych gadżetach

Chcąc zadbać o wygodę i bezpieczeństwo pracy całego zespołu, nie należy zapominać o doborze odpowiednich akcesoriów, które wpłyną zarówno na efektywność działań, jak i ochronę własną pracowników.

Skórzane pasy na narzędzia to jeden z niezbędnych gadżetów, który dedykowany jest szczególnie fachowcom pracującym na wysokościach. Oferowana przez nas przepaska służy do przechowywania zarówno drobnych akcesoriów, np. młota lub klucza, jak i nieco większych narzędzi – poziomicy oraz noży.

W asortymencie marki Arad dostępne są także specjalistyczne hełmy ochronne, które spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa i jakości. Kaski pozostają odporne na uderzenia, a poświadcza to m.in. uzyskane przez nie oznaczenie EN397. Warto także dodać, że hełmy posiadają 3-stopniową regulację głębokości więźby,
co pozwala na ich dokładne dopasowanie.

Planujesz prace na klatce schodowej? Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich akcesoriów

Jeżeli przygotowujesz się do wyposażenia miejsca planowanych robót, dobrym pomysłem będzie skorzystanie ze wsparcia merytorycznego doświadczonych specjalistów, którzy dobiorą instalacje i gadżety do potrzeb i warunków remontowanego pomieszczenia. Nadal nie jesteś pewien, jak zrobić rusztowanie na klatce schodowej? Skontaktuj się z nami telefonicznie, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.