Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja
W jaki sposób podesty i schody aluminiowe zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy?

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest kluczowym i jednym z najważniejszych aspektów przy projektowaniu konstrukcji służących do pokonywania różnic wysokości. Schody aluminiowe, zarówno przystawne, jak i przestawne, czy zainstalowane na trwale, są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkownikowi.

Odpowiednio głębokie stopnie schodów, przy jednoczesnym właściwym kącie ich nachylenia oraz zastosowanie poręczy zapewniają w pełni stabilną konstrukcję, zgodną z wyśrubowanymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa. Podesty aluminiowe posiadają perforowane antypoślizgowe stopnie, co wpływa znacząco na zachowanie bezpieczeństwa przy wykonywaniu prac. Schody budowlane w ofercie ARAD są stabilne i mogą mieć wielorakie zastosowanie, od hal produkcyjnych, poprzez miejsca składowania na wolnym powietrzu, aż po wykorzystanie ich do niestandardowych zadań. Dla bardziej wymagających projektów proponujemy schody aluminiowe. Jak wszystkie dostępne schody i podesty, są produkowane z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z indywidualnym projektem, dlatego spełniają warunki bezpieczeństwa, ale i przy tym są trwałe i niezawodne.

Wszystkie oferowane schody budowlane są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie lekkie. Łatwość obsługi konstrukcji wpływa na polepszenie bezpieczeństwa użytkownika i przyczynia się w stopniu znacznym na zmniejszenie, a nawet wyeliminowanie wypadków przy pracy.


Oferujemy również konstrukcje specjalne, przygotowane ściśle pod konkretne zapotrzebowanie klienta. Na zamówienie Spółki PESA z Bydgoszczy powstała aluminiowa schodnia do prac przy produkcji taboru tramwajowego. Firma ARAD zrealizowała również zlecenie konsorcjum Basell Orlen Polyolefins na konstrukcję dla potrzeb zabezpieczenia placów spedycyjnych załadunkowo-rozładunkowych. Natomiast, dla BASF Polska dostarczyliśmy aluminiowe przejścia nad ciągami technologicznymi, które miały na celu bezpieczne przemieszczanie się pracowników między poszczególnymi sektorami produkcji.

Wszystkie podesty i schody robocze z oferty ARAD spełniają międzynarodowe wymagania bezpieczeństwa dla tego typu konstrukcji, posiadają przy tym niezbędne certyfikaty. Podesty i schody aluminiowe ARAD zapewniają w równym stopniu komfort pracy, jak i jej bezpieczeństwo.

Sprawdź ofertę na -> Podesty i schody aluminiowe

Tekst: Sylwia Masłowska
Konsultacja: Jarosław Czarny