Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja

Bezpieczne zadaszenia tymczasowe i dachy kederowe

Przez ostatnie 25 lat na rynku rusztowań spotkaliśmy się z wieloma ambitnymi projektami, które wymagały od nas zastosowania specjalistycznego sprzętu i kreatywności naszych inżynierów. W ostatnim czasie zauważyliśmy rosnącą tendencję zapotrzebowania na zadaszenia tymczasowe. Jest to forma przekrycia tymczasowego, która umożliwia prowadzenie prac niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Dzięki odpowiednim systemom firmy Layher jesteśmy w stanie zapewnić dach o rozpiętości przęsła, aż do 30 m.Jeden dach, a tak wiele możliwości

Dach kederowy XL to typ zadaszenia lekkiego o poszyciu z plandeki kederowej. Układ dachu występuje w następujących konfiguracjach: dwuspadowy, jednospadowy i poligonalny.  Takie zadaszenia najczęściej używane są do osłonięcia prac remontów dachów i przekryć drewnianych, nadbudowy kolejnych kondygnacji funkcjonujących budynków bez konieczności przerywania działalności znajdującej się w środku firmy.

Dzięki zastosowaniu specjalnych rolek jezdnych i szyn możemy skonstruować dach jezdny, który świetnie sprawdza się przy szybko postępujących pracach naprawczych, czy budowlanych, np. prace remontowe dróg i mostów. Taki mobilny układ pozwala na stworzenie konkurencyjnej oferty i zaoszczędzenie środków przeznaczonych na zabezpieczenie.

Kompatybilność z innymi systemami firmy Layher Allround i Blitz pozwala na wykonanie ścian osłonowych, które mogą być wykorzystane jako w pełni funkcjonalne rusztowanie robocze. Dodatkowym atutem tego systemu są specjalne szyny kederowe, które pozwalają na naciągnięcie plandek kederowych na sciany, a tym samym stworzenie hali tymczasowej o szczelnym poszyciu. Statykę konstrukcji zapewnia odpowiednio zbalastowana podbudowa hali.Bezpieczeństwo i fizyka zadaszeń

Do każdego przez Nas realizowanego projektu zapewniamy odpowiednią dokumentację projektową i techniczną. Używamy jedynie atestowanych produktów, których parametry potwierdzone są przez certyfikaty jakości zgodnie z europejskimi normami. Takie działania pozwalają nam na zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i spokojny sen gdy klient korzysta z naszych konstrukcji.