Kontakt: 71 335 20 50 zakupy@arad.pl
Język plende
0,00 zł
0
Schowek (0)
Logowanie Rejestracja
Czym należy kierować się podczas wyboru ogrodzenia tymczasowego?

CZYM NALEŻY KIEROWAĆ SIĘ PODCZAS WYBORU OGRODZENIA TYMCZASOWEGO?


Ogrodzenie tymczasowe – rodzaje.

Ogrodzenia tymczasowe są wymaganym przepisami obowiązkowym zabezpieczeniem placu budowy. Każde ogrodzenie tymczasowe składa się z pojedynczych paneli połączonych w jeden ciąg przy pomocy złączek, stabilizowany przez umieszczenie słupków w stopach.
Ogrodzenia tymczasowe dzielimy na dwa podstawowe rodzaje: ogrodzenia ażurowe i ogrodzenia pełne. Dodatkowo posiadamy w ofercie ogrodzenia tymczasowe na potrzeby imprez masowych.

 

Ogrodzenie tymczasowe – jak wybrać.

W zależności od potrzeb i warunków na budowie [grunt] dobieramy ogrodzenie pełne wykonane z blachy trapezowej lub ogrodzenie ażurowe. Zazwyczaj wystarczające jest ogrodzenie ażurowe, które z uwagi na stosunkowo niewielką wagę i poręczny montaż cechuje się niższą ceną. Jednakowoż, dla lepszego zabezpieczenia proponujemy ogrodzenie pełne, które pozwala zachować większe bezpieczeństwo ogrodzonego terenu ze względu na nieprzezierność. Panele ogrodzeń pełnych mogą być dodatkowo nośnikiem przestrzeni pod plakaty reklamowe. Zarówno ogrodzenie tymczasowe ażurowe, jak i ogrodzenie tymczasowe pełne cechuje się wysokim stopniem oporu względem wiatru, również poprzez zastosowanie dodatkowych podpór.

 

Ogrodzenia tymczasowe – klasyfikacja ze względu na przeznaczenie.

Ogrodzenia pełne i ażurowe placu budowy to jeden z sektorów naszej oferty. Dla potrzeb zabezpieczenia imprez masowych proponujemy ogrodzenia tymczasowe ciężkie. Takie ogrodzenie pozwala na sprawne i skuteczne oddzielenie poszczególnych stref na terenie wydarzenia – stanowi stabilne i bezpieczne otoczenie ochroną specyficznej grupy osób, gdzie bezpieczeństwo uczestników eventu jest sprawą priorytetową.

 

Ogrodzenie tymczasowe – wynajem czy zakup?

W zależności od okresu czasu użytkowania, rekomendujemy naszym Klientom wybór w następujący sposób:

- dla krótkookresowych – wynajem;

- dla dłuższych okresów – zakup.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży oraz Działem Wynajmu – wyspecjalizowani doradcy pomogą w doborze najlepszych rozwiązań. Więcej tutaj -> -> https://www.arad.pl/kontakt,ap4.html


Autor artykułu: Sylwia Masłowska - Specjalista ds. wizerunku marki

Konsultacja: Anna Stelmach-Smug - Doradca techniczno-handlowy